Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az mennyire normális, hogy...

Az mennyire normális, hogy nem merek belemenni a Balatonba?

Figyelt kérdés
Félek a halaktól, kígyóktól, rákoktól, mindentől.
2023. dec. 1. 21:53
 1/8 anonim válasza:
88%
Tökre normális, amilyen redvás szar, nincs az az isten hogy belemenjek, itt az élőlényekkel van a legkisebb gond.:'D
2023. dec. 1. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen.
2023. dec. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen! Én tavaly nyáron térdig mentem, elúszott mellettem egy döglött hal és egy kólásüveg az alatt a 3 perc alatt, ott döntöttem el, hogy a Balaton a partról nézve a legszebb... :D
2023. dec. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ahány ember ezidáig belehugyozott, beleszart vagy beleélvezett a Balatonba, a kígyóktól félnék legkevésbé...
2023. dec. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Mennyi ember élvezett bele? Az ivóvízbe tudod mennyien élveznek bele? Ugyanannyi kb. Még az ásványvízbe is.
2023. dec. 2. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernek van valami fóbiája. Szerintem ameddig ez a mindennapjaidat nem befolyásolja negatívan, semmi probléma nincs ezzel, emiatt ne problémázz. :-)
2023. dec. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én régen gond nélkül bele mentem bármikor még éjjel is. Aztán most nyáron egy stég sarkában láttam egy nagyon vastag hosszú siklót nincs az a pénz amiért mégegyszer bele mennék!! A partról szebb nekem a Balaton azóta :)
2023. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Túlreagálod.Sokszor fürödtem benne,egyetlen negatív élményem,hogy a lábujjamat elvágta egy(valószínűleg)kagyló.Azóta védőcipőben megyek bele,szóval ez sem probléma.Egyszer nekiment a lábamnak egy nagyobb hal,de szerintem ő sokkal jobban megijedt,mint én.Sikló,döglött hal,előfordulhat,de hát ez a természet.De azért a legtöbb állat elkerüli a nyílt strandrészeket.

(A rák is nagyon félénk állat,hiába van ollója nem fogja használni ember ellen,hannyatt-homlok menekül,ha a közelébe kerülsz)

2023. dec. 3. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!