Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túlzottan makacs személyiségge...

Túlzottan makacs személyiséggel miként lehet könnyebb kompromisszumot kötni a másik féllel?

Figyelt kérdés
Itt most kíváncsi vagyok akár egy párkapcsolati szempontból vagy akár baráti vagy egy sima ismeretségi szemszögből is... Köszönöm a válaszokat
2023. nov. 19. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
55%
Túlzottan makacs személyiséggel rendelkező emberekkel való kompromisszum kialakítása kihívást jelenthet. Fontos az empátia és a türelem alkalmazása. Próbálj megérteni az ő nézőpontjukat, és mutass hajlandóságot az együttműködésre. Kommunikálj nyugodtan és tisztelettel, hangsúlyozva az közös érdekeket és a win-win helyzetet. Az is fontos, hogy egyensúlyt teremts a saját igényeid és az ő szükségletei között. Legyél türelmes, és keresd azokat a területeket, ahol mindkettőtök számára elfogadható megoldásokat találhattok.
2023. nov. 19. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
77%
Mármint te vagy a makacs személy?
2023. nov. 19. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A makacsság kitartó hülyeség, valahol így olvastam.
2023. nov. 19. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
1 Ezt a chatGPT irta?
2023. nov. 19. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%

Sehogyan, hacsak nemdolgozol magadon.


És nyugi, az ilyen embereket jó okkal kerülik többnyire, mert rhadt zavaró, hogy köti az ebet a karóhoz, vitázik, bizonygat, de be nem látná, hogy a másiknak van igaza. Nem, az övé kell legyen az utolsó szó.


Hosszú távon iszonyú fárasztó egy ilyen emberrel kapcsolatban élni, legyen szó barátságról vag többről.


Nekem apám ilyen, én már ráhagyom, szrok bele, úgysem lehet vele dűlőre jutni, de tudatosan kerülöm a hozzá hasonló embereket.

2023. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem volt egy nagyon makacs exem. Ha elkezdett vitázni, már előre mondtam, hogy igaza van. Na azután durrant csak el igazán az agya...🤣
2023. nov. 20. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!