Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az autisták olykor ha nem is...

Az autisták olykor ha nem is állandóan állandó jelleggel mindig de hülyén viselkedhetnek?

Figyelt kérdés
Amikor azt gondolják róluk, hogy szórakoznak meg olyanok mint akik bolondok!?

2023. nov. 18. 23:05
 1/8 A kérdező kommentje:

Látnak mondjuk egy reklám filmet a televízióban vagy valakiket és az megragad az agyukban és azon szórakoznak.

Vagy valamit viccnek fognak fel ilyenek ilyesmik

Humornak poénnak fognak fel.

Egész életükben szinte ez a magatartásuk viselkedésük ha félnek valakiktől akkor meg tartják magukat.

2023. nov. 18. 23:09
 2/8 A kérdező kommentje:

Egy autista sohasem fog tudni igazán felnőtt emberként élni és felnőtt emberként viselkedni én eddig is próbálkoztam vele de igazán igazándiból valójában alig sikerült hozzáállás szempontjából próbálkoztam

Alig tudtam valamit magamnak elintézni egy, két dolgot ha végig nézem és tekintem az életemet.

2023. nov. 18. 23:16
 3/8 A kérdező kommentje:

18 éves korom után értve.

Valahogy az egésztől csak feszélyezett és feszült vagyok.

Ideges ingerült dühös merev meg egyebek egyéb.

2023. nov. 18. 23:18
 4/8 anonim ***** válasza:
87%

Nem lenne szabad a nem autista tobbseghez hasonlitani, mennyire nem vagy te jo semmire. Regen nem volt diagnozis, nem volt tema, az emberek tobbsege nem tudta, nemely ember miert mas, furcsa, legyen hulye akar.

Ma mar jo, hogy beszelnek rola. Intelligens emberek tudjak, mi ez, mit nem tud, mit maskepp tud, es mit esetleg csak egy autista ember tud.

Biztos sok a nehezseg. Szenvedes is. De ne erezd magad vacakabbnak a nem autistaknal.

2023. nov. 18. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor ön is azt érzi és írja mondja, hogy autista vagyok én!?

Azért köszönöm a vigasztalást.

Hogy ne is hasonlítsam magamat magam a normálisakhoz az egészségesekhez én.

2023. nov. 19. 00:28
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

#5:

Ezt most k*rvára sikerült félreértelmezned, fuss neki mégegyszer.

2023. nov. 19. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha autista vagy, akkor mi mást mondhatna?


Te magad írod, hogy az autisták viselkedése a normálistól eltérő.


De így vannak ezzel a süketek, némák, vakok is. Nem?

Ezzel kell együtt élniük, és a társadalomnak is velük.

2023. nov. 21. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha valóban autista lennél nem pedig egy troll, akkor tudnád, hogy az autizmus egy spektrum… és marhára nem mindegy, hogy hol állsz ezen a spektrumon, nem lehet az autizmus tüneteit leáltalánosítani, kijelenteni, hogy egy autista sosem lesz képes erre vagy arra… mert van olyan autista akiről még csak nem is diagnosztizálják soha életében, mert senkinek fel sem tűnik, hogy valami nem oké, és van olyan is, akinek semmi kapcsolata nincs a valósággal.

Mint mondtam, ez egy spektrum zavar.

Sajnos az írásod alapján, te nem vagy autista, te a diszlexiás troll spektrumon foglalsz el egy igen előkelő helyet.

2023. nov. 21. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!