Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudok koncentrálni a...

Nem tudok koncentrálni a tanulásra?

Figyelt kérdés

Egyszerűen kifolyik a fejemből amit elolvasok. Rengeteg idő míg végigérek egy anyagrészen, ezek után a tudasom egy enyhén szólva kritikán aluli. Nem látom át az összefüggéseket, sok idő, míg értelmezek valamit. Ha tanulok, állandóan máson járnak a gondolataim, alig tudom kontrollálni. Ezért fel sem fogom az anyagot. Motivációm közelít a nullához.


Eddig ez egyáltalán nem volt így, sokkal sikeresebb voltam.

Egyébként orvostanhallgató vagyok. Az elmúlt másfél évben rengeteg volt a stressz az életemben, és nem az egyetem miatt, hanem azon felül.


Valami tippet tudnátok adni, hogy tudjak koncentrálni és hatékonyan tanulni?


2023. okt. 16. 14:50
 1/1 anonim ***** válasza:
40%
Én passziválnék és elmennék backpackingelni/workawayezni/house sittingelni. Kiszakadnál a stresszes környezetből és lehet úgy jönnél vissza, hogy már tudnád a stresszt jól kezelni.
2023. okt. 16. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!