Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Manapság miért tartják keveseb...

Manapság miért tartják kevesebbet érőnek vagy egyenesen fogyatékosnak azt aki nem diplomás?

Figyelt kérdés
Főleg a nőknél gyakori ez az ítélkezés. Vagy ha nem beszél a személy 2-3 idegen nyelvet azt is hülyének mondjàk.
2023. okt. 11. 09:51
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
96%
Nem tartják
2023. okt. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
96%
Ez a Te fejedben létezik. Azt viszont csak Te tudod, miért hiszed ezt.
2023. okt. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
3%
Mert valóban fogyatékosok vagyunk. Egy nyelvet beszélek és nagyon hülyének érzem magam. Nők rám sem néznek, mert látják , hogy nincs rajtam diploma.
2023. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
67%
Mutass kérlek egy közvéleménykutatást erről mert én, és ahogy látom a többi válaszoló sem tapasztalt semmi ilyesmit.
2023. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
96%

Ez nem végzettség kérdése.

Nekem sincs diplomám, mégse zavarta egyetlen partnerem sem.

Ha látják hogy intelligens az illető, nem foglalkoztatja őket hogy van e diplomád.

Amelyik csajt meg igen, abba érdemtelen időt fektetni.

2023. okt. 11. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
84%
Nem erről van szó. Ez akkor szokott "előjönni" amikor a kőbunkó, faragatlan, betanított munkás panaszkodik hogy neki miért nincsen egy 10/10-es, tanult, karrierrel rendelkező nője aki 3x annyit keres, miközben a kasszás Mari nem kell.
2023. okt. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek rendes intelligens betanított munkást, felesleges általánosítani.
2023. okt. 11. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Elég csak itt gyakorin átmenni a társkeresési problémák részhez és ott 10 nőből 9 azt írja ha nem vagy diplomás akkor nincs randi.
2023. okt. 11. 10:33
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

#9: na, akkor linkelj egy párat ezek közül.


De ugye azért tudod, hogy ez az oldal nem reprezentatív? Ja, és miért csak a nőket pécézted ki?


A másik: az, hogy valakit elutasítok társkeresés során, attól még nem tartom fogyatékosnak. Ha pl. egy nő dohányzik vagy kutyát tart, azt nem tartom kevesebbnek, se fogyatékosnak, de azért párkapcsolatot nem szeretnék vele.

2023. okt. 11. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Nem az számít, hogy mennyi iskolád van, hanem a hejesírás.
2023. okt. 11. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!