Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Minek kell kihalnia az emberis...

Minek kell kihalnia az emberiségnek?

Figyelt kérdés

Minek a születni aztán meg meghalni vagy fejlődni a tudománynak?


Ezerszer élvezhetőbb ekszisztencia lenne a földön kevés tudással.


Miért??



#élet #ember #okos #agy #cél #ekszisztencia
2023. szept. 22. 16:54
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%

Képzeld el mennyivel kevesebb bajunk lenne ha nem is léteznénk. Durva mi?


Szerinted mi lenne, ha nem halnánk meg, viszont állandóan szaporodnánk?

2023. szept. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
55%

"Szerinted mi lenne, ha nem halnánk meg, viszont állandóan szaporodnánk?"


kolonizálnánk a Mrasot és a Holdat aztán távolabbi bolygókat is

2023. szept. 22. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
2 szerintem pont ellenkezőleg lenne. Állandó éhezés, háború az erőforrásokért és az élővilág teljes lepusztítása
2023. szept. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Justinianus ***** válasza:
24%
Az nem ekszisztencia hanem exisztencia. :)
2023. szept. 22. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
70%
Ja, tök jó lenne amőba szinten csövezni inkább az öröklét utánig. Sosem értem azt aki a haláltól fél, én kíváncsi vagyok rá, hátha beigazolódik a mindenféle teóriából valamelyik.
2023. szept. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Az élet igazságtalan. Ennélfogva lényegtelen értelmet keresni benne a születést valamint a halált tekintve.
2023. szept. 22. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
68%
Lehetne fenntarthatóvá tenni az emberi létezést, de akkor sem ekkora populációval. Amíg ösztönlényként bánunk a technológiával, egy maréknyi ember is képes tönkrevágni a bolygót. Kardashev csak az energiaszükségletet vette figyelmbe. A bolygó urai kifejezés azt jelentené, hogy úgy használni az emberi teremtő tudást, hogy együttműködésben az ökoszisztémával.
2023. szept. 22. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nekem az elkébzelésem hogy,igy szürik ki a selejtet.Vannak emberek akiknek mindenük meg van még is szemetek igy bizonyiték is lesz a döntéseik alapján.Nem valami terentöre gondolok csak olyan helyre amit nem érzékelünk emberként. Tudományba meg max elméletek vannak még csak de már mos tudjuk hogy, idö nem mindenhol a földhöz hasónloan van söt van ahol nem is létezik.Az univerzum meg elég nagy benne rengeteg világal amit még nem is ismerünk amitől lehet még nagyobb.Aki meg selejt az meg végtelenségik probálkozhat.
2023. szept. 22. 17:48
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Bárki bármit is mond, ez nagyon ki van találva. Már az is nagyon érdekes tudományos tény, hogy a semmiből az atomok pusztán a kvantummechanikai kölcsönhatások miatt elkezdenek fehérjéket alkotni, amikből evolválódó sejtek válhatnak.

Minden élőlény dnsében teljesen fölösleges az öregedésért felelős kódrész (gén), elméletileg kikapcsolható mégis megvan és meggátol a túlnépesedésben.

Az univerzum gyorsulva tágul, a legszéle gyorsabban mint a fénysebesség, tehát előbb utóbb túl távol lesznek az anyagi részecskék egymástól ahhoz, hogy újabbak jöhessenek létre, és így végül előbb-utóbb ki fog hűlni az utolsó csillag is és az univerzum egyszerűen megfagy.

De rengeteg más tényszerű jelenség van. Szerintem nem elég széles látókörű aki szerint ez az egész véletlen.

2023. szept. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
47%
"elkébzelés"..."szürik"...légy szíves tanulj már meg írni.
2023. szept. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!