Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van olyan testi "hibád",...

Van olyan testi "hibád", adottságod, ami miatt úgy érzed, sosem leszel teljes értékű ember?

Figyelt kérdés

2023. szept. 17. 12:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
79%
Nincs.
2023. szept. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
50%
Van egy alapbetegségem, ami pl.: a mozgásomra kihat. (F!)
2023. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Nyilván akinek nincs, arra nem vonatkozik a kérdés ...


#2: Köszi a válaszod!

2023. szept. 17. 12:50
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Olyan jellegű testi "hibám" nincs. Inkább mentális probléma az, ami miatt ezt gondolom.
2023. szept. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
51%
Van egy krónikus, gyógyíthatatlan betegségem, de ettől még nem érzem azt, hogy ne lennék teljes értékű ember.
2023. szept. 17. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
71%

Van


#3: Törni mágyár? De vonatkozik, azokra is, mert azt kérdezted, van-e.

2023. szept. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Kedves hatos! Nem gondolom, hogy nem érted amit leírtam a hármas válaszomban.

Felesleges ez az idióta kötekedésed. Borzalom, hogy kivétel nélkül az összes kérdés alatt ez megy. :( Állandóan ki kell emelni, hogy AZ VÁLASZOLJON, AKIRE VONATKOZIK A KÉRDÉS. Most igaz, elfelejtettem kiemelni ezt. Elnézést.



Én már szinte depressziós vagyok sajnos a fogaim miatt. Gyerekkorban volt fogszabályzóm évekig. Úgy ahogy helyrehozta a fogaim, majd ahogy teltek az évek, ismét borzasztó lett a fogsorom. Voltam orvosnál, ismét fogszabályzó kéne, ami egy vagyon és megint évek. Nem merek nevetni, nem merek már idegenekkel beszélni. Szorongok ha eszembe jut. Az a bosszantó, hogy gyerekként a szüleim is beleöltek sok pénzt. Tényleg úgy érzem, sosem leszek teljes értékű ember a borzasztó kinézetem miatt.

#2,#4, #5: Ti hogy viselitek lelkileg?

2023. szept. 17. 13:20
 8/15 anonim ***** válasza:
43%

#8: De a kérdés az volt, hogy van-e.

Ez egy eldöntendő kérdés, amire két releváns válasz van, "igen, van", és "nem, nincs". Ha azt akarod, hogy csak az válaszoljon, akinek van, akkor a kérdést is úgy kell feltenni.

2023. szept. 17. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Leírtam a kiegészítésbe, hogy az válaszoljon akire vonatkozik. Köszönöm a szokásos felesleges elmebeteg kötekedésed. :) És a kérdés szétbarmolásat is! Szép napot kívánok neked!
2023. szept. 17. 13:31
 10/15 anonim ***** válasza:
30%
#9: Jaj istenem. Állj már le.
2023. szept. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!