Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Másik szemébe nézel miközben...

Másik szemébe nézel miközben beszélgettek?

Figyelt kérdés
2023. szept. 16. 08:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Valamikor igen, valamikor nem.
2023. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Részben, idönként igen, folyamatosan nem.

A mereven más szemébe nézés egyrészt akadályoz a koncentrációban mindenkit, másrészt föleg a hazudozókra jellemzö.

2023. szept. 16. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha rövidebben beszélek akkor igen, ha mondjuk hosszabban beszélgetünk, akkor elnézek róla, szerintem a másik hosszú bámulása beszéd közben zavaró tud lenni. Ha valaki beszédet mond egy nyilvános eseményen akkor sem végig egy ember szemébe néz.
2023. szept. 16. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ha csak futólag adok át valamilyen információt vagy kérdezek valamit, pl délután 2-re az udvarra kell menni megbeszélésre, akkor a másik szemébe nézek folyamatosan. Talán tudat alatt azt hiszem így jobbsn átjön az információ, vagy nem tudom. Ha beszélgetek akkor időnként ránézek pár pillanatra, aztán megint félrenézek. Nekem ez valahogy ösztönösen jön.
2023. szept. 16. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
Próbálok, de kancsal vagyok!
2023. szept. 16. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem.
2023. szept. 16. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem feltétlen.
2023. szept. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!