Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Digitálisat vagy az analóg...

Digitálisat vagy az analóg órát preferálod?

Figyelt kérdés

2023. aug. 29. 10:57
A kérdező szavazást indított:
Analóg (25 év feletti vagyok)
Analóg (25 év alatti vagyok)
Digitális (25 év feletti vagyok)
Digitális (25 év alatti vagyok)
45 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

25 év feletti vagyok.

A működési elve mindegy, csak számlapos-mutatós legyen.

2023. aug. 29. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
59%
jó kérdés, teljesen elszoktam a mutatók leolvasásától, de most olyan munkám lett, hogy nagyon kellett egy karóra, mert a telefonomat nézegetni bunkóság. a nagymamai örökség meg kéznél volt, egyrészt ingyen másrészt azért na, csak a mamámé, tehát most analóg mutatós órám van, a leolvasásával meg szenvedek XD (de nem veszek másikat, punktum. ez kell.)
2023. aug. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

#1 vagyok.

Nekem azért jobb a számlapos, mert csak rápillantok, és a mutatók állásából azonnal tudom, mennyi idő van. Egy számkijelzősnél 4 db számjegyet kell nézni, és ha egyet elnézek, akár órákat tévedhetek.

2023. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Digitális müködésü analog kijelzésü.
2023. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
87%
25 év feletti vagyok, de 25 év alatt is a digitálisat preferáltam :D Egyértelmű számok vannak kiírva, amit csak le kell olvasni.
2023. aug. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
85%
A digitálisat jobban szeretem, mert számokból jobban tudom követni percre pontosan az időt. Nincsenek rajta kiemelt részek, mint az ötös, tizenötös osztások. Az analógról mindig csak körülbelülre tudom, ott inkább negyedekre nézem csak. Azzal nekem emiatt elkésni is könnyebb. 39 vagyok, nem okoz gondot az analóg óra leolvasása, csak nem szeretem, mert arról nem tudom eléggé komolyan venni az idő múlását.
2023. aug. 29. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
A számlapos, mutatós órát jobban szeretem, mint az analógot, mert azt kicsi gyerekként sokáig nem tudtam leolvasni (összekevertem a hasonló számjegyeket). Most már természetesen tudom olvasni, de nem tartom esztétikusnak a vonalkákból összerakott számjegyeket (a "normáis és írott" számokkal semmi bajom), így szívesebben használok és nézek analóg órát, akár latin, akár római számos.
2023. aug. 29. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
*jav.: arab számos
2023. aug. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
78%
#9: szerintem meg mindenki olyat hordjon, amilyet a pénztárcája elbír, és szimpatikus neki ;) Már ha egyáltalán szüksége van rá. Rajtam több éven keresztül nem volt óra, aztán végül azért került vissza a kezemre, mert vettem egy fitnesszkarkötőt, ami az időt is mutatja.
2023. aug. 29. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Faliórának a rádióvezéreltet analóg számlappal, ébresztőórának az FM rádiós ébresztőset, karórának a sportfunkciós okosórát szeretem.
2023. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!