Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek az új generáció...

Szerintetek az új generáció cigányai már beilleszkedtek a társadalomba?

Figyelt kérdés

Egyre több dolgozó,iskolát komolyan vevő, jövőbelátó cigányt látok. A tinik közt szinte különbség sincs már magyar és nem magyar gyerek közt viselkedésben, fogalmazásban.


Ugye a régiek még hódoltak az alternatív forrásokból származó pénztkereséseknek, és a munkát nagy ívben elkerülték.

Ez a generáció mintha kezdene eltűnni.


Ugyanakkor, és tudom ,hogy ezzel meghazudtolom az eddig leírtakat, de egyre több a kéregető,leszedált, drogos cigány gyerek is.


Ti hogy látjátok?


2023. aug. 27. 14:53
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
"Egyre több dolgozó,iskolát komolyan vevő, jövőbelátó cigányt látok". Sokra mész vele, hogy ha ez még mindig a marginális kisebbsége a cigányságnak.
2023. aug. 28. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Hát én itt borsodba azt látom, hogy nem,


a buszvégállomáson bűzlő, turkálós gucci-ba meg időjárásttól független napszemüvegbe, cigizve full hangerőn, szar cigány zenét hallgató lakatos neymer armandó juniorok nem épp tűnnek valami edukált embereknek...

2023. szept. 2. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"cigány kifejezésért pedig elnézést,ha nem elég PC."


Szard le én pont leszarom. Ez a nevük. Ezért nem értem az amcsikat, hogy miért triggerelődnek a niggatól. Elég gáz ez az ultra PC látásmód. De pont ezek az emberek náciznak meg komcsiznak le minden fehért.


Amúgy meg csak egyre több a probléma velük.

jan. 18. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
4# ja a kb 250.000 magyarországi cigányból 4 aztán jó arány. Én kb 10.000 cigányt láttam életemben az ország különböző pontjain aztán romániába és bulgáriába is mindegyik egy mocskos igénytelen hulladék ember volt 1-2-t láttam aki nem de ők meg tagadják a származásukat.
jan. 18. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
9# Szóval halandzsa mert az nem nyelv csak valami szar keveréke a főbb indiai nyelveknek meg a töröknek.
jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!