Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj van velem ha nem tudnám...

Baj van velem ha nem tudnám magamnak megválaszolni ezt a kérdést?

Figyelt kérdés

"Ha tudnád előre hogy 3év/1év/fél év van még hátra az életedből mit csinálnál?"


Mert akkor tudja az ember, hogy annyi ideje van, aztán kampó, és priorizálhatná azt ami igazán számít neki, mert utána úgy is mind egy, nincs tovább.


Na én ugyan úgy ahogy akkor sem, most sem tudom hogy mit csinálnék. Csak csinálok valamit, mert valamit csinálni kell, de nem érzem hogy ki lennék teljesedve, és nem is tudom mi lenne az az út, az én utam amit szeretnék csinálni. Pedig lassan 30 leszek.


2023. júl. 8. 16:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés nagyobb kegyelem van az életben, mint tudni mikor halsz meg. Akkor rendesen fel lehet rá készülni, ha hiszel a túlvilágban, ha nem.

Akkor te csak úgy élsz bele a világba? Nem vágysz semmire? Vagy csak még nem jöttél rá, hogy mi az?

2023. júl. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De vannak dolgok, amikre vágyok, de a megvalósításuk hogyanját abszolút nem tudom felvázolni. Így jobb ötlet híján csak úszok az árral.
2023. júl. 8. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Két külön dolog ha tudod, hogy mit szeretnél de nem tudod hogyan érd elég és ha tudod azt, hogy amit szeretnél elérheted bárhogyan anélkül, hogy a következmények érintenének.


Ha tudnám, hogy van hátra 1 évem csak élnék. Abban az egy évben csak az számítana amit én akarok.


Mi az amit te szeretnél az életedben de nem tudod hogyan érd el ?

2023. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Akkor te is ilyen művészlélek féle vagy, akinek nem egy nagyobb nyaraló az életcélja? :D
2023. júl. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utazgatnék személy szerint. Most lakásra gyűjtök, ha kiderülne, hogy egy évem van hátra, ebből a 16 millióból megnéznék mindent, amit látni szeretnék.
2023. júl. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Utazgatásra én is vágytam régen. Most eljutottam már egy messzebbi helyre. Jó volt élveztem, még tervezek is erre arra, de már tudom milyen. Bárhova mész, az is csak egy helye. Ott vagy, élményt szerzel, aztán elmúlik, vége.



Egyébként pl. szeretnék még életemben, valami menő autót, de nyilván úgy hogy ne okozzon anyagi problémát a fenntartása. Ezzel vannak bajok, mert ahhoz sokszorozni kéne a jelenlegi bevételemet. Nem beszélve arról hogy totál felesleges kiadás lenne, mert bárhova eljutok könnyedén biciklivel, meg tömegközlekedéssel, szóval csak egy drága játék lenne. Meg jogsim sincs amúgy.


De sejtem hogy ha meglenne, utána az is "természetessé" válna aztán nem okozna olyan örömöt, mint ahogy vágyakozásokba képzelem.

2023. júl. 8. 20:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!