Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A férfiak valóban sokkal jobb...

A férfiak valóban sokkal jobb helyzetben vannak gyereknemzés,, családalapítás szempontjából, ugyanis 50 60 évesen is képesek még családot alapítani, a nők meg 45 felett már nem nagyon?

Figyelt kérdés
2023. jún. 8. 19:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Hát ha részesei is szeretnének lenni a gyerek életének, akkor nem.
2023. jún. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
61%

Ki a fasz szülne gyereket egy olyannak, aki fél lábbal a sírban van? Ne nevettess már, aki 40 fölött vállal gyereket, az egy szadista önző gyökér és teljesen alkalmatlan arra, hogy tisztességesen felnevelje az ivadékát. Mi értelme úgy szaporodni, hogy egy selejtet hagysz magad mögött?


Egyébként vészesen romlik a spermiumok minősége a férfiaknál is 40 fölött, nem tudom, pár ember honnan veszi a bátorságot, hogy a nők biológiáján csámcsog, de a sajátjához hülye, mint a segg.

2023. jún. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Több ismerősöm is vállal gyereket 50 felett, egészséges szép gyerek született, férfiaknak azért egész más a helyzet...
2023. jún. 8. 19:50
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Al Pacino mennyi idős is? Kóbor Jani? vannak még jónéhányan.
2023. jún. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Az is hülye aki 50 évesnek szül.
2023. jún. 8. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Tesóm férje 42 évesen lett apuka, a kollégám most 54 évesen lett szintén apuka.egy 35 éves nővel. sok ilyen van, nők esetében már jóval ritkább
2023. jún. 8. 19:53
 7/13 anonim ***** válasza:
77%

Igen, más a helyzet, mert az ő életük semmiben nem változik a gyerek miatt. Konkrétan mindegy, ha kihalnak a családból.


Akik a bíróságok nőpártisága ellen, illetve az apakép fontossága mellett harcolnak, azoktól érdekes lenne hallani, mit szólnak ehhez, mert szerintem elég szomorú képet fest a családokról, ahol apuka konkrétan csak gechiként van jelen.

2023. jún. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy gyerekhez két ember kell és elhiheted, hogy senki sem akar özvegy kisgyerekes anyuka lenni önszántából.
2023. jún. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
84%

Hatalmas tévhit...

[link]


A férfiak termékenysége is 40 éves kor körül kezd csökkenni + egy idősebb férfinak gyereke nagyobb eséllyel lesz beteg (mind fizikailag, mind mentálisan) vagy vetélődik el.


Sok férfi épít arra hogy ah, hát előttem az élet, ráérek majd a középkoromban családot alapítani, de ha össze is jön (amire nincs garancia, pláne manapság amikor már a 30 évesek is egyre gyakrabban sterilek) ezzel csak a jövőbeli gyerekük életét és egészségét kockáztatják. Arról meg nem is beszélve amit már írtak: hogy milyen egy gyereknek még fiatalon végignézni, ahogy az apja szép lassan megvénül és meghal.


De persze ha az ismerőseidnek összejött az egészséges gyerek, akkor kit érdekel minden más? Tanulmányok, kockázatok, racionális, józan ész, stb...

Nekem pl van egy nagyapám aki 80 évesen is iszik és dohányzik, aztán mégis tovább húzta mint sok olyan rokonom/ismerősöm, akik nem.Ergo inni és cigizni igazából jó, és mindenki más téved. Igaz?

2023. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem is értem. Miért hiszitek azt, hogy a biológia csak az egyik nemre vonatkozik? A tesztoszteron nem mindenható és a spermiumok sem.
2023. jún. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!