Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igaz hogy a cigányok revánsot...

Igaz hogy a cigányok revánsot vesznek a legkisebb őket ért sérelem miatt is akkor is ha nincs igazuk és ilyen esetben a legbölcsebb némán távozni a látókörükből?

Figyelt kérdés
2023. jún. 2. 12:23
 1/10 anonim ***** válasza:
97%
Igaz.
2023. jún. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem igaz.
2023. jún. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Enyhébb esetben csak megvernek, durvább esetben meg is ölnek. Erre van 1000 meg 1000 példa. És náluk ahhoz, hogy megöljenek nem is kell túl sok. Elég ha csúnyán nézel rá, vagy a k*jára.
2023. jún. 2. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

"És náluk ahhoz, hogy megöljenek nem is kell túl sok. Elég ha csúnyán nézel rá, vagy a k*jára."

[link]

2023. jún. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Távozhatsz, de utánad mennek, szóval inkább fuss.
2023. jún. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
igen akkor ha ők erősebbek . falumban egy paraszt rágudált az úton heverésző kölkökre jutalmul szétverték az autóját de amikor egy uzsorás kilapított egyet akkor semmi nem történt
2023. jún. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
5 én arra gondolok hogy nem megyek oda hozzájuk reklamálni. Tehát kiindulási alap hogy már messzebb vagyok esetleg teljesen máshol és van módom távozni bőven
2023. jún. 2. 13:26
 8/10 A kérdező kommentje:
4 sőt még csúnyán se kell nézni elég csak nézni rájuk volt olyan esetem is hogy venni akartam a nyugatiban egy rántott húst és messzebbről néztem és azon gondolkoztam hogy megvegyem vagy ne de a hús és köztem kis eltéréssel át egy cigány és belém kötött mert azt hitte hogy őt nézem. Ebből nem lehet verekedés csak ordibálás és mivel én szép lassan sétáltam ennyiért még nem kellett utánam jönnie...
2023. jún. 2. 13:27
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát amíg ilyen a magyar jogrendszer!


"...egy budai házban egy lakás bérlői terrorban tartják az egész épületet, hatvan másik lakás lakóit?!.....


"...Az idős asszony lakását már teljesen tönkretették, milliós a kár, de a mi ingatlanjaink ára is lement: ha valaki idejön és meglátja, kik laknak a házban, nem akar sem bérelni, sem venni itt lakást


...El akarnak innen üldözni minket, csak mert romák vagyunk. Az ajtónkat is megrongálták, de kiállok az igazamért. Igen, nem titkolom, van riasztófegyverem, ismerem a jogaim, ha valaki átlépi a küszöböm, használni is fogom, mert én meg miattuk élek félelemben. Áramot azért kellett lopnunk, hogy ne fagyjunk meg: leszerelték a villanyóránkat az engedélyünk nélkül. Perre megyünk, ha kell, de innen el soha."


Forrás: [link]

2023. jún. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Van sok ilyen, igen. Levegőnek kell nézni őket, kikerülni őket, és nem hozzájuk szólni, és rájuk se nézni. Én cigànytelepen élek, úgy írom ezt. Naponta van kèselés meg ilyesmi.

Borsodi kistelepülès.

2023. jún. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!