Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elszegényedésről írnak, én...

Elszegényedésről írnak, én meg azt látom h teli kosarakkal vannak a kasszáknál, házszigetelés, tetőcsere, újépítések garmadája, ht gépcsere hogyisvanez?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 27. 13:51
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:

#17: tudod, aki normálisan gondolkozik, az azért fogja vissza a kiadásait, hogy utána legyen miből szigetelni pl.

Én is csak azért tudtam lakást, meg házat venni, meg autót, mert nem szórtam el a pénzemet minden szarra, nagyon meggondoltam, mire költök

2023. ápr. 28. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:

12: Mért, te miben vagy érintett?

Mért, ki nem érintett Magyarországon az elszegényedésben?

Nem vágom, hogy milyen konkrét dolog van itt megkérdezve, amiben van, aki érintett, és hogy aki nem érintett, az ne írjon?...

2023. ápr. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
17: Nálunk 5 évente kimúlik a mosógép.
2023. ápr. 28. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:

"szigetelnek meg tetőt cserélnek"

Ez pont hogy költségcsökkentés.

ezek még mindig a rezsi és kaja, amikkel kapcsolatban írsz.

Tehát az életbenmaradás szintje.

Valahogy nem írtad, hogy már harmadszor repülnek féléves delfinterápiára Ausztráliába, meg egyéves angoltanfolyamra, meg hogy a 3. egyetemet fizetik a negyedik gyereknek.

2023. ápr. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
Hát, nézd, én egy éve, mikor aláírtam a szerződésem a mostani munkahelyemen, akkor úgy voltam vele, hogy de jó nekem, ilyen magas fizetést még életemben nem kaptam, pár hónap, és egyedül fogok élni (nem a saját lakásomban, csak egy albérletben egyedül, de nekem már ez is teljesítmény), aztán most ott tartok, hogy 30 rongy van a számlámon, és még van 12 nap a fizuig, és nem tudom, hogy hogyan oldom majd meg a kajálást, mert megszoktam, hogy a zsemle olcsó, a tészta olcsó, aztán már egyik sem az. Nem tudok úgy kijönni a boltból, hogy az alig megpakolt kosaram ne kerülne 6000-be MINIMUM. És az csak 2-3 napi vacsora. Újra szegény lettem, egy év alatt semmit se ér már a pénzem, visszakerültem onnan, hogy utazhatok és nemsokára egyedül élhetek, oda, hogy "mi a picsát eszek majd jövő héten", ez azért szerintem eléggé elszegényedés, ugyanazt a munkát végzem, ugyanazért a fizetésért, szerintem simán csak baszd szájba magad, ha tudod, Kérdező, múlt hónapban beteg voltam és nem fért bele gyógyszert venni, úgy, hogy egy lyuk méretű szobát bérlek, ennél nem tudok hová visszább venni, rohadnátok meg fideszkutyák.
2023. ápr. 28. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:

Már megint ezen vergődsz... Gratulálok!

Gyere holnap is! :DDDDDDDDDDDD

2023. ápr. 28. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 A kérdező kommentje:
Ha valakik azt szajkózzák hogy nincs pénzük, akkor hipp-hopp mégis csak van pár milka.
2023. ápr. 29. 07:29
 28/34 anonim ***** válasza:
Vagy pl. néhány alapcikk ára 2,5-szeresére emelkedett 1-1,5 év alatt, a nyugdíjasoknak meg 15%-os emeléssel szúrták ki a szemét.
2023. ápr. 30. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 A kérdező kommentje:

Mégis megveszik az emberek, eladják. Még mindig a pazarlást látom, biztos vannak szegényebb emberek de régen is voltak.

Ami a kérdésemhez kapcsolódik, ha nekem NINCS pénzem akkor NINCS költség csökkentő beruhazasra sem. Nem vilagos?

2023. ápr. 30. 07:52
 30/34 anonim ***** válasza:

29: Nem.

Ha van 10 M-d, de az hipp-hopp csak 5-öt ér, vagy lassanként csak 5-öt ér, az az elszegényedési folyamat. Elszegényedés = vagyoncsökkenés.

Eddig volt 3 nyaralód, de már csak 1-et engedhetsz meg magadnak.

Eddig 5-ször mentél delfinterápiára évente Ausztráliába, most csak 4-szer tudsz.


Te nem vagy tisztában a szavak jelentésével.

Teszerinted valami más az elszegényedés.

2023. ápr. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!