Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány ember vesz körbe titeket,...

Hány ember vesz körbe titeket, hány emberrel tartotok kapcsolatot? Ha úgy tetszik, hány emberrel beszélgettek? Nem smalltalkra gondolok. De akár arra is válaszolhattok.

Figyelt kérdés
2023. ápr. 16. 14:33
 1/9 anonim ***** válasza:
5
2023. ápr. 16. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Sok. Magánéletben is, munkában is.


Ha meg valaki lesi a telot, akkor innen is üzenem: A telót nem csak használni lehet, de trükközni is, ha köztudott hogy valaki rá van tapadva:DD

2023. ápr. 16. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
5: pasim, tesom, anyam, nagymamam, legjobb barinöm.
2023. ápr. 16. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Smaltalk max 1-2 ember, párom, szüleim, keresztanyám, tesóm és párja, esetleg minimálisan kollégák, de azt még smaltalknak sem nevezném, amikor pár perces beszélgetés van valamiről.

Mélyebben senki

2023. ápr. 16. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Ez egy nagyon jó kérdés:

"Hány ember vesz körbe titeket, hány emberrel tartotok kapcsolatot?":

Fizikálisan - a hét különböző napján, tehát nem folyamatosan -: otthon 0, munkahelyen 0-4; hétvégén: 2. Virtuálisan: nem folyamatosan, ritka alkalmakkor beszélgetve, de a célszemély fix: összesen: max. 5.

"Ha úgy tetszik, hány emberrel beszélgettek?": Összesen: 9.

2023. ápr. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
2, anyám és a párja. Rajtuk kívül csak a munkatársaimmal találkozok viszonylag rendszeresen, de velük csak small talk van, meg van, hogy hetekig nem is látom őket, mert vagy otthonról dolgozunk vagy bent az irodában zárt ajtók mögött, szóval azt sem tudjuk, a másik irodában van-e valaki...
2023. ápr. 18. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Egyes egyedül 2 fix ember van az életemben; a szüleim. 22 vagyok, velük élek és szerintem az átlaghoz képest jobb, szorosabb a kapcsolatunk.

Tőlük eltekintve van pár szaktársam (3-4), akikkel többet beszélek neten és élőben is, de ők közel sem mindennapos részei az életemnek. Meg van egy volt gimis osztálytársam, akivel hetente 1-2 alkalommal írogatunk és igazából ennyi.

Illetve az egyetemen dolgozom, szóval pluszban még a tanáraim.

Aztán időnként még a régi barátokkal is próbálok találkozót szervezni, vagy legalább neten kicsit írogatni, de nem járok túl sok sikerrel. Sajnos.

2023. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Senki.
2023. dec. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

wow, én most nagyon meglepődtem a válaszokon, nekem összesen 4 ember, nem nonstop vannak a környezetemben, de ők azok, akikkel mély kapcsolatom van, és a legintimebb témáimat beszélem meg velük. Ha lenne párkapcsolatom, akkor lenne 5. Még keresek...

Mégis azt gondoltam, hogy extrém eset vagyok, és őszintén szólva szégyeltem azt, hogy ilyen kevés, néha teljes izolációnak érzem. De lehet hogy ezek szerint én vagyok a társaságibb ember, akinek ennél több kellene. Én ezt nagyon kevésnek érzem, és bővíteni is szeretném amiben a hobbim szerintem segítségemre lesz (élő emberi kapcsolat kell hozzá)

Hozzáteszem, egyéni vállalkozó vagyok, egyedül dolgozom, az ügyfeleimmel online tartom a kapcsolatot, szerencsére mindenki emailes, ritkán szükség esetén azért telefon. Szóval nekem nincs klasszikus munkakörnyezet, hogy többet tudnék kialakítani.

márc. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!