Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen módokon segítettél már...

Milyen módokon segítettél már ismeretlen embereken?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 1. 11:23
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Egyszer az állatgyógyszertárban vártam a soromra, és egy nő két nagy zsák macskakajával ki akart menni az ajtón, én meg kinyitottam neki, de ez szerintem nem mondható jó cselekedetnek, inkább udvariasságnak.
2023. ápr. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
85%
Kaját,cigit,aprót adtam kocsiból piros lámpánál hajléktalannak.
2023. ápr. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Biciklisnek szoktam mellényt, lámpát adni (500 ft\alkalom), amikor világítás nélküli úton mennek sötét ruhában, tartozék nélküli biciklin. Párszor már majdnem én is elsodortam így lakott területen kívül bringást, mert az utolsó pillanatban vettem észre.

Csak idén két biciklis baleset is történt ezeken az utakon nálunk.


Úgyhogy a saját autóm épsége, más közlekedők és a bringás ember testi épsége miatt mindig van egy mellény-2lámpa szett hátul a kocsimba, amit odaadok nekik, és elmagyarázom, miért egészséges hordani őket.


Jó látni, amikor olyan kerékpárost látok néha, akinek a bicaján az én lámpám van, mert végre használja és jól látható :)

2023. ápr. 1. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%

Adtam neki egy 200ast (csövi).

A kutasnak is mindig adok egy kis jattot mert szó nélkül lemossa a szélvédőmet mire kimegyek és elviseli a goromba fejem.

2023. ápr. 1. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Volt egy kedvenc csövesem, neki vettem kávét vagy ennivalót. Szegényke idén meghalt.
2023. ápr. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1* kifizettem a vonatjegyét valakinek; 2* ráhívtam a mentőt másik emberre; átsegítettem mást a forgamas kereszteződésen; elkísértem pl.: dokihoz.
2023. ápr. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Egy újraélesztés és egy Heimlich van az eddigi listámon. Meg persze sok kis apróság pl. tavaly egy mozgássérült néni sehogy sem tudott átkelni az úton, mert nem engedték át, nem lámpás volt a zebra, én meg felkúrtam magam és mondtam neki, hogy na karoljon belém és akkor is átmegyünk, ha c. gyerekek potyognak az égből. Meg egyszer egy gyereknek megcsináltam a biciklijét, mert leesett a lánca és nem tudta visszatenni.
2023. ápr. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!