Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mièrt van az hogy bármti...

Mièrt van az hogy bármti csinálok, mindig azt èrzem hogy nem elèg tökèletes ?

Figyelt kérdés
Arra gondolok mindig hogy hogyan lehetne tökèletesebb , meg úgy èrzem hogy lusta vagyok ès nem adok bele minden tőlem telhetőt. De többet nem bírok. Így ha elvègzek egy feladatot nem èrzem azt az örömöt amit ilyenkor kène, hanem inkább azon agyalok hogy nem elèg jó . Ez nagyon idegesít

2023. márc. 24. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Előbb utóbb rá unsz ám erre…erre a megfelelésre. Én is ilyen voltam…
2023. márc. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg magadtól minden esetben:

"Kinek akarok megfelelni?". Ha másnak, akkor itt a gond. Magadnak felelj meg! Nem kell *5-re elkészíteni semmit sem.

2023. márc. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Mert ezt a mintát hoztad.

Egy nagyobb tekintélyű ember hangja a fejedben

Anya, apa, nagymama, tanár, bárki aki azt nevelte beléd, hogy ha pihensz, nem csinálsz, nem tökéletes minden, akkor senki nem leszel és nem fognak szeretni. Ez csak boldogtalanná tesz, mert megfelelni nem lehet soha. Hányfelé kellene akkor szakadnod? Légy a főszereplő az életedben, dolgozd fel segítséggel ezeket a csapdákat a fejedben.

2023. márc. 25. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!