1/11 anonim válasza:
Nem mondom, hogy a kedvenc nevem, de szerintem nem csúnya.
3/11 anonim válasza:
Nem tetszik, nagystílű személyre vall.
4/11 anonim válasza:
Az a rotty valahogy nem hangzikjól benne.
6/11 anonim válasza:
Aha, az a rotty nekem is nagyon zavaró, emiatt nem tetszik, nem adnám és hadd ne mondjam, hogy mire asszociálok..
7/11 anonim válasza:
Nekem se tetszik a rottya miatt.
8/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon szép, adnám. Dorka becézés is menő; Dotyi becézés tilos! Ovis koromban kiabálta mindig ezt az udvaron az egyik óvónéni, ez megmaradt; már akkoris szörnyülködtem rajta, hogy hogyan lehet valakit így becézni. Dóri becézés is még cool. De a Dorka jobb.
9/11 anonim válasza:
* Jó, természetesen nem tilos, csak előnytelen, mert kegyetlenül bénán hangzik; még egy gyerekhez is túl gyerekes a Dotyi megszólítás; ha meg a környezete így szokja meg, akkor még felnőttként is rajtaragad; és akkor már le nem mossa magáról. Poénból egyszer-kétszer lehet Dotyizni, de nem csúfoló-hangnemben, hanem csak kedvesen, szeretettel, amire ő is visszamosolyog, hogy milyen vicces, túlcuki néven szólítottad. :):)
10/11 anonim válasza:
Hát ez a Dotyi becenév legalább olyan rettenetes, mint maga a név, Dorottya. Én magam is ezen a “rotty” részen vagyok fennakadva, de valahogy a Dóra, Dorka, Dorina és egyéb rokonnevek se tetszenek. A Dóra (Dóúra) parasztos, a Dorka komolytalan kutyanév, a Dorina meg csak szörnyen hangzik.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!