Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem régimódi ha valaki telefon...

Nem régimódi ha valaki telefonon köszönt fel másokat?

Figyelt kérdés

Egy barátom mindig telefonon hív fel engem a születésnapomon felköszönteni, illetve minden hozzá közeli barátot telefonon köszönt fel.


Amikor manapság már lehet hangüzenetet küldeni, meg videókat Messengeren, nem régimódi valakit telefonon felhívni, pláne 24 évesen?


2023. febr. 13. 17:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

#10: Én is így vagyok. Tavaly szedtem le először facebookról a szülinapom.

Ugyanezt tapasztaltam. Egy főiskolai jó ismerősöm, és egy régebbi udvarlóm (mondjuk durva, hogy megjegyezte mert sosem jártunk) tudták fejből és írtak üzenetet.

Szüleim, tesóm,párom személyesen, illetve keresztszüleim telefonon köszöntöttek fel, mert messzebb laknak. Mint megtudtam itt, az régimódi szokás.


Viszont arra a három emberre biztosan számíthatsz!! :) Nem is kell több.

28N

2023. febr. 13. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Fúúúúúj, máglyára a booomert!!!
2023. febr. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
10-es vagyok. 11-es pont így gondolom én is, igazából ez a néhány ember számít leginkább az életemben, de szerintem sokan hasonlóan állnak ezzel. Épp ezért nem pazarlom az időmet értéktelen emberekre, inkább fordítom azt az időt hasznos dolgokra.
2023. febr. 14. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!