Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem régimódi ha valaki telefon...

Nem régimódi ha valaki telefonon köszönt fel másokat?

Figyelt kérdés

Egy barátom mindig telefonon hív fel engem a születésnapomon felköszönteni, illetve minden hozzá közeli barátot telefonon köszönt fel.


Amikor manapság már lehet hangüzenetet küldeni, meg videókat Messengeren, nem régimódi valakit telefonon felhívni, pláne 24 évesen?


2023. febr. 13. 17:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
96%
Nem.
2023. febr. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De
2023. febr. 13. 17:31
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokkal személyesebb, mint küldeni egy sablon üzenetet vagy vmi képecskét. Kár, hogy régimódinak találod. Inkább figyelmes dolog.
2023. febr. 13. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is személyesebb, mint egy képküldés, hisz valós idejű beszélgetés. Nem régimódi egyáltalán.
2023. febr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Minek kérdezed, ha arra, hogy valaki azt írja "nem", de írod, hogy "de"?


Egyébként nem régimódi.

2023. febr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Persze, nagyon gáz, ki az a hülye, aki még telefonon beszélget? Sőt képzeld el, vannak annyira hülye emberek, akik még el is mennek személyesen találkozni a barátaikkal... nagyon durva.
2023. febr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha az emberi kontaktus régimódinak minősül, akkor igazad van.

Deee szerintem az rohadt kínos amikor valaki pl facebook posztban köszönt fel valakit. Egyértelműen azt jelenti, hogy magától nem tudja a szülinapodat, csak a platform jelzett neki.

Dee igazából a Messenger is ugyanez.


Mondjuk épp ezért érdemes január 1-re állítani a szülinapot a social medián, vagy eleve letiltani. Ezzel kiszűröd a spamet, meg kideríted ki az aki tényleg figyel rád.


Úgy tűnik időt és energiát fordítani másokra, ez régimódinak minősül. Szomorú.


Az meg röhejes, hogy felteszel eg ykérdést, és nem fogadod el a választ. Nyomorék.

2023. febr. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De, undorító, mikor egy lájkkal is elintézhette volna.
2023. febr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Ezerszer személyesebb telefonon. Én örülnék neki, ha valaki így tenne.

Nem a sablont másolná messengeren.

Nem tudom ez miért számít régimódinak.

N

2023. febr. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Én úgy állítottam be facebookon, hogy nem mutatja a szülinapomat. Direkt, mert nekem csak az számít igazi köszöntésnek, ha valaki tudja fejből. Összesen 3 ember köszöntött fel. A kedvesem, a nagymamám és a levelező partnerem, akivel 4 éve levelezek, de soha nem találkoztunk. Még postán egy kis ajándékot is szoktunk küldeni egymásnak. A bátyám nem tudja mikor van a szülinapom, anyukám sztrókos beteg, alig tud beszélni, amúgy ő megköszöntött volna. Apu már nem él, ő is mindig megköszöntött.
2023. febr. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!