Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Baj, ha valaki egy egyedüli...

Baj, ha valaki egy egyedüli hétvégén legfőképp azért hagyja el a koliszobát, mert alkoholt akar fogyasztani?

Figyelt kérdés

Igazából semmi okom nincs kimenni innen. Kolis barátaim otthon, kajám van, reggeli sétán túl vagyok, egész napos vizsgákra tanulást tolok, és ami azt illeti kicsit hiányzik az alkohol. Mármint nem vagyok alkoholista, ha iszom, akkor sosem egyedül, meg nem sűrűn, kb két hetente egyszer, meg nem szoktam lerészegedni.

Viszont december eleje óta nem ittam. Egyrészt háromhetet otthon ültem az alkoholellenes szülőkkel, szilveszterre lebetegedtem, aztán meg vizsgára készülések mentek ezerrel.

Most megfordult a fejembe, hogy elmászok a legközelebbi boltig valami alkoholért, mert jól esne. Csak hát pöppet gáznak érzem, hogy itt magamban iszogatok, miközben mellette készülök a vizsgáimra. :D


2023. jan. 21. 16:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de amúgy rendelhetsz is, és akkor még ezért se kell kimenned.
2023. jan. 21. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
Mértékkel még egészséges is.a
2023. jan. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
47%

Nem baj,vegyél amit szeretsz és kicsit iszogass.Én is volt hogy csakúgy random iszogattam egyedül,és?Attól nem vagyok dilis vagy ilyesmi mert épp olyan kedvem volt.

Egy-egy laza cigi mellé mindig jól jön olyannak is aki amúgy nem dohányzik.

Kár hogy már nem kapható ízesített finom cigi.Pont a napokban gondoltam jó lenne csak 1-2 szál mivel már évek óta leszoktam viszont 1 évben egyszer nem árt:)

2023. jan. 21. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy sör vagy fröccs ekkora hőségben senkinek sem árt meg. Csak mértékkel!
2023. júl. 19. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!