A mai huszonévesek is ilyen magányos, minden idegennel beszélő idős emberek lesznek?
Vagy nekünk van Messengerünk és ott tudunk bármikor beszélgetni emberekkel, meg ugye nem is megyünk nyugdíjba 65 évesen, hanem lesznek kollégáink és nem leszünk olyan magányosak?
Sok idős ember szólít le másokat tömegközlekedésen vagy utcán aztán észre sem veszi magát folyamatosan beszél, a másiknak meg már ki van kapcsolva az agya mert nem érdekli. Sokan csak a magány miatt mennek orvoshoz is, mert akkor az orvossal beszélgethetnek.
Valaki igen, valaki nem.
Nem egy és nem is kettő hatvan, hetven, sőt nyolcvan feletti embert ismerek, akiknek a mai napig élénk baráti kapcsolatai és közösségei vannak, így nem szorulnak arra, hogy idegeneknek magyarázzanak az életükről.
Kortól függetlenül az adott emberen múlik, hogy mennyire lesz az élete bármelyik pontján magányos. Tenni kell ellene és nem várni a megváltást.
25N
Viber: 2010
Telegram: 2013
Majdnem vicces vagy.
Jobb, mint a viber.
Viber már a múlté te boomer kérdező.
Szerintem azok akik már most magányosak, és képtelenek új barátokat szerezni, azok nem fognak annyi szociális készséget kifejlesztetni hogy csak úgy hozzászóljanak random idegenekhez.
A net előtt jóval inkább rá voltak szorulva az emberek arra hogy képesek legyenek kommunikálni, most viszont elég csak annyit beszélni hogy éppencsakhogy megtarts egy állást, aztán otthon mehet a gépezés, antiszockodás.
Nem hiszem.
A mai idősek többsége az előző rendszerben rekedt nagyszájú buta proli, aki maximum egy szűk szakterülethez ért, a digitális forradalomból teljesen kimaradtak (tisztelet a kivételnek).
A mai idősek egy letűnt kor nagypofájú maradékai.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!