Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Aki úgy jár pénzért vért...

Aki úgy jár pénzért vért adni,mint más bevásárolni,annak hihető,hogy nagyon gazdag?

Figyelt kérdés
2022. dec. 30. 11:55
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
97%

És van még vére? 🤔


Viccet félretéve, nem hiszem hogy ez egészséges. Leterheli a szervezetét.

2022. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
31%

Nem csodálom. A kifacsart vérét visszanyomják belé.. Szerintem ez ördögtől való dolog. Diák koromban sokszor kellett nekem pénz hírtelen, de sose mentem el ilyenekre, mélyek a lelkiismeretembe néztem és éreztem, hogy ez nem kóser, hogy kivesznek belőlem valamit és eladják.. Ráadásul tudod te, hogy mennyit ér a plazma? A töredékét látod abban a pár ezer forintban, amit a valós piacon kapsz érte.


Szerintem képezd magad.

2022. dec. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
54%

12

Lehet sokaknak elborzasztó, de valakinek meg ez a kifacsart cucc jelenti az életet.

Nem egy alkalommal van baj, inkább azzal, hogy rendszeresen ennyiszer.

2022. dec. 30. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 Noren1989 ***** válasza:
41%
#13, 12es a visszapumpàlàsra értette az ördögtől valósàgot, úgy hiszem.
2022. dec. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
91%

Ez kamu.. Nálunk szerintem nem is nagyon van olyan hely ahol fizetnének érte. Ha meg mégis talált ilyen helyet akkor nem fogják tőle levenni a vért akkor sem, ha oda jár, mert a túl gyakori véradás veszélyes lehet rá nézve. Tehát itt több buktató is van.


1. Nem igazán fizetnek érte, ha mégis akkor egyáltalán nem több tíz ezret.

2. Nem fogják sehol veszélyeztetni az életét, hogy gyakran vesznek tőle és szerintem ezt nyilván is tudják tartani.

3. Szimplán csak kamuzik.

2022. dec. 30. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Plazmaadás,csak rosszul írtam. Szerintem lehet menni ilyen sokat. Ezen az oldalon is vannak olyan kérdések ahonnan kiderül,hogy egyesek úgy mennek plazmát adni,mint más bevásárolni.
2022. dec. 30. 12:55
 17/24 A kérdező kommentje:
Hetente legalább egyszer mennek.
2022. dec. 30. 12:56
 18/24 anonim ***** válasza:
28%

Pffff....

Hát azért megnézném, hogy nekik milyen a vérképük.

Azért a plazma nem csak víz, hanem ásványi anyagok, fehérjék...

2022. dec. 30. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

Szerinted. Aztán hogy mi a valóság...


De minek kérdezel itt, ha úgyis a haverod mond szerinted igazat?

Hiába érvelünk, hogy miért is nem lehetséges, te kötöd az ebet a karóhoz. Menj akkor el minden héten haveroddal, nézd meg, hogyan ad plazmát és mennyit kap kézbe.

Menj vele minden alkalommal. Meglátod, hogy mégsem úgy van az, ahogy bemeséli nektek. Hiszékeny, naiv ember vagy.

2022. dec. 30. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

[link]


Ebből nem leszel milliomos.

2022. dec. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!