Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az incelek miatt fog kihalni...

Az incelek miatt fog kihalni az emberiség?

Figyelt kérdés
2022. dec. 20. 00:51
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
53%

" A fehér faj fog eltűnni, "


Dehogy fog

2022. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
53%
Fehérek nélkül visszafejlődik majd a többi rassz a majmok szintjére xd
2022. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
26%

12-es, ez így van, ha nem is a majmok szintjére, de kb az lesz, mint a sötét középkorban.

Néhány száz év múlva, ilyen szaporodási ütem mellet, sötétbőrű embertársainkat már nem lehet feltartóztatni többé, végérvényesen kinövik jelenlegi lakóhelyüket.

Ha fehérek eltűnnek, a fejlődés hisszú időre megtorpan majd, illetve a meglévő infrastruktúra is pusztulásnak indul, ez nem kérdés.

A fehér emberek lélekszámának aránya már most is csökkenő tendenciát mutat, ez a jövőben mégjobban felgyorsul majd. Végül a fehér faj eltűnik, keveredik, beolvad.

9#

2022. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Azért azt nem állítanám, hogy Ázsiára nem jellemző az incelség. Nézd meg Japánt, ahol az embereknek egyszerűen nincs motiváciújuk párkapcsolatozni, vagy Kínát, ahol 1 nőre 9 férfi jut:D Gondolod, hogy ilyn nemi arányok mellett minden férfi nőhöz jut?:DD


A kérdésre a válasz meg természetesen az, hogy nem. A férfiak döntő többsége (még az incelek szerint is 75% körül) jut nőhöz. Az más kérdés, hogy vállalnak-e gyereket.

2022. dec. 20. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Egyébként milyen érdekes.. A Dűne írója réges-régen egy olyan jövőt vízionált, amiben végül a kínaiak és a muszlimok hódítják meg az űrt, a fehérek teljesen le- és kimaradnak az egészből. A fő vallás az iszlámból származik (nem véletlen hívják a megváltújuka Al-Muaddibnek), az első császár meg ázsiai volt.

GOndoltam funfact:D

2022. dec. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Kínában van a legtöbb incel, az évtizedeken át tartó egykepolitika miatt. Egyszerűen sokkal több férfi él ott, mint nő.
2022. dec. 20. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nem,miattad fog.
2022. dec. 20. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

“ Komolyan nem értem ezt a mai generációt, hogy miért tapsol annak, hogy kihaljon az emberiség. Minden élőlény a túlélésre van berendezkedve nem arra, hogy kipusztuljanak azért, hogy a másiknak jobb legyen.”


Mert az ember egy hulladék parazita, rosszindulatú faj. És emberként is észre szabad ezt venni, nincs semmi baj ezzel.


Én 33 vagyok nem gyerek de szerintem sem lenne kár értük, kicsit fellélegezhetne a bolygó, többi élőlény.


Az ember ugyanis vírusként működik, a gazdatestét elpusztítva szaporodik.


Minden más élőlény szimbiózisban él a természettel.


Hadd ne legyen bűn félteni a természetet.

2022. dec. 25. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

15


A fehérek az agyelszívásnak köszönhetően hódították meg az űrt.


Más népeknek egyébként nem volt prioritás a technológiai fejlődés mert mások voltak előtérben, spiritualizmus, vallás, lelki boldogság stb.

2022. dec. 25. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!