Segíthet egy (képességeinek/céljainak megfelelő) egyetemre történő jelentkezés egy hosszú ideje gyakran magában élő, ritkán eljáró embernek társasági és társalgási képességeit (is) fejleszteni, újra "vissza állítani" egy megfelelő, kellemes szintre?
Figyelt kérdés
Nem tudom sikerült-e jól fogalmaznom - remélem azért érthető mit kívántam a fentiekkel kérdezni. Nyilván az egyetem elsődleges célja a diploma megszerzése, munkakeresési esélyek javítása is, de a fenti sem lenne rossz, ha javítana valamit.2022. dec. 12. 00:30
2/4 anonim válasza:
Amennyiben lehetőség szerint rendszeresen bejár és tartja a kapcsolatot másokkal, akkor egyértelműen fejlesztheti képességeit.
3/4 anonim válasza:
Igen, segíthet, de lehet csalódás is. Ma már nem olyanok az egyetemi közösségek, mint régen, kevésbé alakulnak ki tartósabb ismeretségek. ha eleve nagy az elvárás akkor abból csalódás lesz, az viszont biztos hogy lesz alkalom másokkal ismerkedni és lesz téma is kapcsolatot tartani.
Mindig jó ha tanul az ember.
Viszont meg lehet addig próbálni egy gyorsabb, kevésbé költséges és időigényes dolgot is - akár az egyetem mellett - valamiféle tanfolyamot. Ez lehet nyelvi, főzős, művészeti, sport - pl. az önvédelem mindig szükséges, vagy hasonlók. Ott is lenne téma, lennének emberek - persze a korcsoport nagyon véletlenszerű.
4/4 anonim válasza:
Elsődleges célja. Na meg az első komoly szakmai kapcsolatok kialakítása is.
Röviden, igen
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!