Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Nagyobb multikhoz való jelentk...

Nagyobb multikhoz való jelentkezést követően meddig érdemes várni a visszajelzésig? Mi az, ami után el kell engedni?

Figyelt kérdés

2022. nov. 24. 00:33
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem 1 hónap. Ha kicsit értelmesebb cég lenne, akkor dobna egy e-mailt, hogy sajnos nem téged választottak.
2022. nov. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Az egyikhez kb 3,5 hete jelentkeztem, de csend van, a másikhoz négy napja.
2022. nov. 24. 00:36
 3/30 anonim ***** válasza:
89%
Elég parasztok a multik ilyen szempontból, nehéz is egy sablon e-mailt elküldeni... Volt, amire már újra féltették a hirdetést 1 2 hónap múlva, de nekem lof.szt se irtak vissza, megfeleltem volna.
2022. nov. 24. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Sajnos én is tapasztaltam ugyanezt. Gondolom, ha annyira kellenék ezekre a helyekre, akkor kapásból visszajeleztek volna.
2022. nov. 24. 00:44
 5/30 anonim ***** válasza:
87%

Ha két hétig nem jön reakció érdemes rákérdezni a harmadikon.

Nem egyszer voltam olyan helyzetben, hogy kirúgták az interjúztatót, új semmiről sem tudott.

Volt ahol egyből fel is vettek mert pozició üres volt, már nagyon kellett nekik ember és ha legelejéről újra elkezdenek interjúztatni sohase fognak végezni.

2022. nov. 24. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
34%

Sokan azt nem értik meg hogy az ilyen helyek kapnak 100 önéletrajzot ha nem többet.. egy főnöknek a millió dolga mellett hogyan lenne ideje válaszolgatni egyesével?

Saját életemben nincs ennyi időm nem hogy főnökként.

2022. nov. 24. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
76%

Elég jelzés szerintem ha nem jeleznek.

Egyértelmű akkor!


De nekem volt már olyan is hogy irtak hogy betelt az állás, (amúgy leg megfelelőbb lettem volna nekik de mindegy..)

Aztán 1.5 hónappal később felhívtak hogy aktuális e még nekem..

már alapból csak elvből is azt mondtam hogy nem, de tényleg nem volt az..

2022. nov. 24. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
2 hónap maximum. De hallottam olyat (gondolom ez nem gyakori), hogy fél év múlva hívtak vissza valakit, hogy aktuális -e még neki.
2022. nov. 24. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
100%

#8

Hasonló volt, csak nekem 1,5 év után írták, hogy várnak interjúra.

2022. nov. 24. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
100%
Melyik cég?
2022. nov. 24. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!