Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet egy csapatot...

Hogyan lehet egy csapatot össze tartani egy nap erejéig, hogy ne húzza a száját majd állandóan valaki valamelyik programra? (Esküvő)

Figyelt kérdés

Apukám részéről pláne olyan a rokonság, hogy nem tudja jól érezni magát, elengedni magát, mindenre csak húzza a száját. Anyukám részéről is vannak sajnos ilyen rokonok.

Minden vágyam lenne hogy legalább az esküvőmön ne csinálja senki a fesztivál, ne vágják a pofákat.

Az nem opció, hogy csak ketten elmegyünk valahova a vőlegényemmel és mást nem hívunk az esküvőre, mert akármilyenek is, azon megszakadna a szívem.

Viszont ebbe már előre rossz bele gondolni pedig csak most kezdtük el szervezni az esküvőt.

Más hogyan oldotta ezt meg? Vannak emberek akiknek előre tudom, hogy semmelyik program/ötlet nem fog tetszeni, de sajnos muszáj meghívni….

Volt már valaki ilyen helyzetben, ilyen kritikus, befeszült rokonnal megáldva?



2022. dec. 6. 01:16
 1/9 A kérdező kommentje:

Valamint vannak olyan rokonok akiket habár kedvelek, és Fb-on esetleg felköszöntjük egymást, és ha össze futunk pl tescoba kicsit elbeszélgetünk, de ezen kívül semmi komoly. Csípem őket, de érdemes ilyen rokonokat meghívni az esküvőre?


Sajnos egyik nagyszülőmmel is így vagyok. Szégyellem magam, de soha sem volt vele igazán jó a kapcsolatom, nem keresett soha ha én nem kerestem. Meghívnád csak azért mert illik és esetleg a szüleid megbántódnak ha nem hívod?

2022. dec. 6. 01:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy, csak 2 tanúval!

Ha van pénzetek, akkor helyettetek az esküvőszervező terelgeti a hülye rokonokat.

Meghívni is azt hívsz meg, akit akarsz, a te esküvőd, mondjuk nagyszülő elül egy sarokban, ha a szüleid rossz néven vennék, hogy nem hívod ő nem tétel, hacsak nem alkesz, és tuti botrányt csinálna.

2022. dec. 6. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Sosem értettem ezt. Általában úgy tervezi az ember, hogy egyszer házasodik. Az az a nagy nap, ami csak a szerelmetekről és annak megpecsétéléséről szól. Kettőtökről, és a boldogságotokról. Senki és semmi másról. Ilyenkor nem kellene olyannak léteznie, hogy mit illik, mit nem. Másokat sem kell szórakoztatni. CSAK olyan embereket hívj meg, akik nem rosszabbá teszik majd ezt a napot, hanem jobbá, nem lehúznak, meg morognak, hanem veled együtt örülnek.
2022. dec. 6. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem hívsz meg senkit rá!

A két tanún és az unokáimon kívül a lőtéri kutyát nem hívtuk meg a feleségemmel az esküvőnkre, - mert ez a mi legbensőségesebb ügyünk, szövetségünk. Senkinek semmi köze ahhoz, hogy házasok vagyunk.

Az unokák is csak azért voltak ott, mert az egyik tanú közvetlen vérrokon volt, - akinek a gyerekei az unokák.

Eltöltöttünk együtt egy kellemes, laza délutánt egy étteremben, akinek a tulajdonosának sem volt fogalma arról, hogy egy esküvőre szervírozza az ételeket, italokat.

Csak lazán! Minden alakoskodás, szervezkedés, felesleges költségek és bárkinek is megfelelni akarás nélkül!

Ennyi!


Szoktam mosolyogni embereken, akik esztelen költségekbe verve magukat már egy fényévvel az esemény előtt elkezdenek szervezkedni, vajúdni azon, hogy milyen ruhája legyen a résztvevőknek, - egyenként, - hány fogást dobáljanak ki az esküvői vacsora után, milyen legyen a torta, hány embert és azon belül kiket hívjanak meg - és a többi.

Aztán amikor eljön a - számukra - "nagy nap", akkor idegsokkot kapnak az alakoskodó megfelelési kényszertől és miután keresztül autóztak x településen csörömpölve egy sörös dobozokkal, virágokkal feldíszített autón nagy dérrel-durral, mindig előkerül legalább egy ügyeletes hülye, aki ne tud viselkedni és tönkre teszi a tök feleslegesen agyon szervezett esküvő hangulatát!

Teljesen felesleges rongyrázás az egész, amit valójában senki nem kíván senki a háta közepére se, de "így illik"! :DDD

Röhej!

2022. dec. 6. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
89%

Miért kellene egy napig? Milyen esküvőt akarsz?

Polgári+templomi+lagzi/vacsora, amelyik nem releváns, azt hihagyod, akit nem érdekel, azt nem hívod meg arra a részre és kész.

2022. dec. 6. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
87%
Úgy, hogy nem beszélsz senkinek előre semmiről. Átadod a meghívót, hogy legyen szombat délután 2-kor az x anyakönyvvezetőnél, az y templomban és utána 6-kor a kiskoszos vendéglőben, és semmi mást. Ott helyben meg már húzza csak a száját, úgysincs más.
2022. dec. 6. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Miért csinálsz drámát abból ami nincs is? Te esküvőd, lényeg, hogy ti boldogok legyetek, aki meg vágja a pofákat azt meg nem kell meghívni. Nem olyan bonyolult ez.
2022. dec. 6. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem rólatok fog szólni. Úgy hangzik mint egy nagy családi összejövetel ami kötelező. Az lesz belőle mint amit látok néha, hogy a menyasszony nem tudja felszabadultan érezni magát mert izgul higy minden jól menjen.

A rokonok szemszögéből meg szerintem ők meg azt gondolják hogy "jaj már megint meghívott egy rokon akivel csak néha beszélek. Nem tudom hogy elmenjek-e. Nászajándék egy embernek akit nem is ismerek..Egyáltalán minek hívott meg?"

Ha nem akarsz nagy lagzit nem kell. Csináljátok szűk családi körben. Csak szülők, testvérek meg a barátok, az a nagyszul akivel tartjátok a kapcsolatot. Ha valaki kérdezi megmondjátok hogy ennyire volt keret.

2022. dec. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
84%

két tanúval.


Vagy ha nincs szíved, akkor viseld és fogadd el, hogy zsét fogják cs....ni a nagy napotokat.

2022. dec. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!