Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szemetseg bmwvel menni élelmis...

Képernyőkép kérdése:

Szemetseg bmwvel menni élelmiszer segélyért?

Figyelt kérdés
2022. nov. 15. 17:13
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Szokott lenni hogy annak adnak segélyt aki igénybe se tudja venni. Nekem például adtak de központi helyre kellett volna érte menni és annyiba került volna a vonatjegy mint a segélybe adott kaja értéke...

Vagyis egyszerűbb volt a vonatjegy áráért elmenni a helyi boltba és megvenni.

2022. nov. 16. 09:43
 12/15 A kérdező kommentje:

Szóval a valóság az összedobják a benzin pénzt majd elmennek érte BMW vel tele pakolják a BMW -t segéllyel hazaviszik és szétosztják. Persze ha ezt megteszik abból iszonyatos balhé lenne de ez lenne az ami működne.


Nálam volt amúgy hasonló eset. Kaptam ha nem is segélyt de jelentős kedvezményt és valaki aki nem kapott fel volt háborodva és kijelentette hogy ha meglát bárkit egy jó autóban aki kapott ilyen kedvezmenyt akkor odamegy és belerúg az autóba. Egy alkalommal a barátnőmmel mentünk oda akinek viszont volt egy jó autója és mindig azt akarta hogy én vezessek mert az mutat jól ha a férfi vezet. Ebben az esetben ezt visszautasítottam mert ha ez a bizonyos ember meglát engem hogy én vezetem azt hogy autót akkor odamegy és belerúg a barátnőm kocsijába.

2022. nov. 16. 09:48
 13/15 anonim ***** válasza:
Sokan a rossz pénzügyi döntések miatt kerülnek anyagliag annyira rossz helyzetbe, hogy nem tudnak élelmiszert venni. És ez nem csak a BMW fenntartása lehet, hanem hitelre vásárolt házimozi, iphone, stb... ezek státuszszimbólumok, amik átmenetileg a szegénységből való kilépés illúzióját keltik, de valójában csak adósságspirálba rántják az embert. Szóval ha valaki a bmwvel megy segélyért vagy ételosztásra, valószínűleg rászorul olyan téren, hogy hó végére már valóban nincs mit ennie, az más kérdés, hogy sorozatosan rossz döntéseket hoz, és megelőzhető lenne ez a helyzet, mondjuk oktatással, de ezt hagyjuk is...
2022. nov. 17. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nincs olyan, hogy BMW. Vagy van egy 18-50 milliós új, 0-6 éves autód, amit fenti korsávban magad vettél, vagy egy 20oneves szutykod amibe két éve fektetted be felhalmozott tőkéd. Attól, hogy van egy ezerszer levetett összedrótozott karbantartásmentes autód ami az első Orbán kormány alatt BMW-nek született, még ne nevezd magad BMW-snek. Az persze látszik hogy szeretnél az lenni, csak nem telik rá. De nincs is azzal semmi baj, semmivel sem vagy kevesebb mert nincs annyi pénzed. Nem kell többnek látszani akarni mint ami vagy. Tisztességgel vállald ami vagy és mutass be középső ujjal annak aki ezért lenéz. De ez fordítva is igaz. Ugyanúgy gyermeteg dolog azt gondolni, hogy ha egy 4 milliós Suzuki helyett 4 milliós BMW-t veszel, akkor beléptél a klubba és lenézheted a Suzukisokat.

Nem lettél BMW-s, ezért nincs olyan, hogy valaki BMW-vel megy segélyért.

Ha mégis saját finanszírozású új BMW-vel parkolsz a hivatal elé segélyért, akkor húzzál el onnan. Tudod, olyan kultúrákban ahol wc használat után kezet mosnak, ilyet nem tesznek az emberek. Nem csak azért mert olyan erkölcsösek, hanem elsősorban azért, mert nem szeretnének szembenézni az őket sújtó elsöprő erejű társadalmi megvetéssel.

(Akinek inge, az vegye magára)

2022. nov. 20. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem! Én kamionnal mennék, hogy minden beleférjen!!!
2022. nov. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!