Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A gyakorisok hány százaléka...

A gyakorisok hány százaléka sikeres ember?

Figyelt kérdés
Ahogy a kommentekből olvasni lehet, itt általában mindenki sikeresen, jó szakmával rendelkező, befutott ember.

2022. nov. 14. 16:14
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
27%
Én én én! Jelen!😊 Sieres vagyok, jó a szakmám, befutottam. Ja és szép is vagyok.
2022. nov. 14. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
48%
Itt szinte mindenki, ráadásul mindezt 15 éves korára érte el. Azért ez nem kis teljesítmény.
2022. nov. 14. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
59%

Passz.

Eleve, define "sikeres".

Nekem van egy stabil házasságom, (KSH szerint is) átlagos fizetésem, az asszonnyal együtt összehozunk már egy olyan jövedelmet amiből lehet félretenni rendesen átlag ember szintjén...

A munkám uncsi, ezért lógok itt annyit. Meg látássérült vagyok és elveszítettem a képességet, hogy a hobbimnak hódoljak. Ez mondjuk némiképp megvisel, de összességében elégedettnek tartom magam az élettel.


Ez most sikeresnek minősül? Nekem megteszi.


Deeeee ja, akik itt fröcösgnek, hogy ők egymillióért se hajolnának le az utcán, meg csak az az élet, ha havonta 2 hétvégére elviszed a ktiartott nődet welnnessezni a Mercedeseden... hát nagoyn kompenzálni akarnak valamit, ha ennyiyre nyomatják:D


Sok munkanélküli és frusztrált ember van itt, az biztos. Sokan kimondottan trollkodni járnak ide, ami a sikertelenség kiventillálásának egy fajtája.


Nyilván az oldal anonimitása és fluktuációja miatt gyakorlatilag lehetetlen meghatározni az arányokat. Nomeg a "sikeres" definíciójának hiánya miatt is:D

2022. nov. 14. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
73%
Ahogy egyre mélyebbre csúsztam az életben, úgy függtem rá egyre jobban a gyakorira. Amíg sikeresnek mondható életem volt, addig alig néztem fel. Viszont én nem is próbálom az ellenkezőjét elhitetni. Nyilván vannak pózerek, de sok depressziós kérdést és választ is látok másoktól is.
2022. nov. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
52%
Attól függ, kinek mi számít sikernek. Van olyan ismerősöm, akinek a szemében lúzer vagyok, mert nem lesz soha gyerekem vagy mert a tudományt választottam a pénz helyett. De tudok olyanról is (aranyszívem), aki issza a szavaimat és nagyon szeretne egyszer ott tartani, ahol én. Szerintem kihoztam az eddigi életemből azt, amit a szívem diktált, igyekeztem önazonos döntéseket hozni és a saját sikerdefinícióm alapján alakítani az életem. Ezzel nem lehet mindenki megelégedve. :)
2022. nov. 14. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
7%
Aki itt sikeres az is leginkább amolyan "proli siker". Örül hogy többet keres mint a másik, de igazából ugyanaz a dolgozó hangya kategória mint bárki más.
2022. nov. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
51%

Amúgy meg relatív dolog a siker.


Egyik oldalról nézhetem úgy, hogy sikertelen vagyok, hiszen se baráti társaságom, se párom, se családom, hiába voltam jó tanuló semmi kiemelkedő nem lett belőlem, nem vállalkozom, nem vagyok a magam főnöke, nem értem el semmit csak dolgozom, hogy megéljek egy panelban


Másik oldalról nézhetem pozitívan is. Egyedül eljutottam oda, hogy van biztonságos megélhetésem, saját ingatlanom, megtakarításom, hobbim, és ahhoz képest, hogy milyen családból jövök, semmi és senki nem volt soha a hátam mögött, mégis egészen átlagos kis életet össze hoztam 33 éves koromra.

2022. nov. 14. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
74%

Volt most egy felmérés hogy a magyarok 70 százalékának nincs megtakarítása és a maradék 30 nagy részének is max 1 hónapra lenne elég ha hirtelen megszűnne hirtelen a munkahelye.

Hónapról hónapra él a többség

2022. nov. 14. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
61%
Én sikeres vagyok még gyakorizni is van időm most. Mondjuk jövő hónapban már nem lesz.
2022. nov. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Mi számít a te szemszögedből sikeresnek ,attól függ.

Én sikeresnek érzem magam , mert van egy szép családom, keresek annyit hogy kényelmesen megéljünk.

Nekem ez sikeres életnek számít.

Másnak lehet az ájfon kitudjamivanmost a siker mértékegysége, vagy egy jól sikerült vizsga, esetleg egy új szerelem vagy új munka....

Mindenki mást érez sikernek.

2022. nov. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!