Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mostanában azon gondolkoztam,...

Mostanában azon gondolkoztam, hogy kipróbálnám milyen füvezni. Nem akarok rászokni, csak 1x élünk alapon, hogy milyen érzés. Lehet ebből bármi baj?

Figyelt kérdés
2022. okt. 31. 21:22
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
73%
ha egy agyhalott zombi akarsz lenni akkor hajrá
2022. okt. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
24%
Semmi bajod nem lesz és nem nagy cucc
2022. okt. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
95%
Skizofrén lehetsz tőle, én nem kockáztatnék
2022. okt. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
68%
Jajj, mennyi tudatlan ember jár ide....
2022. okt. 31. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
A fűre igaz nem lehet ténylegesen rászokni, de ha pl. depresszióra, vagy más lelki bajra használod az lehet problémás, mert ha megtapasztalod, hogy az milyen érzés és, hogy milyen hatással van rád, akkor könnyen "rászokhatsz", vagyis túlzásba viheted úgymond, a túl gyakori használata viszont nagyon nem jó, nem mellesleg ha skizofrén tüneteid vannak(Skizofrének legalább 50%-a fű vagy más drog fogyasztó!), akkor erősen nem ajánlott, sem ha valamilyen nagyon szélsőséges, másra ártalmas szexuális vágyad van, mert egyébként egy szexuális vágyakat növelő szer is.
2022. okt. 31. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 Darius- ***** válasza:
100%
A kivancsisag szerintem nem elég ok arra, hogy megtedd. Értelmetlen, hasznod nem lesz belole, pénzkidobas, veszélyforras. Szoval én nem osztonozlek erre.
2022. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Hát jó, akkor maradok a pohár bornál.


Fura lenne ha a szüleim elkapnának egyébként, 24 évesen, amikor már különélek tőlük :D

2022. okt. 31. 22:24
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
#13 Igen, ha megvan benne a hajlam(Többnyire genetikai oka van, de okozhatja trauma is), illetve már produkalja a skizofrénia tüneteit, akkor a fű előidézheti, illetve felerősítheti a tüneteket, ezzel viszont az a baj, hogy az ember nem tudja megvan-e benne a hajlam vagy nincs, ráadásul a skizofrénekről nagy általánosságban elmondható, hogy nincs betegségtudatuk, így ha skizofrén tüneteket produkálnának sem tennék le a füvet, vagy mennének kezeltetni és sajnos minél erősebb a tünet, annál nehezebben is kezelhető, nem véletlenül vagyok a legalizálása ellen, csak nyílván a pozitív oldalát mindennek könnyebb meglátni, a negatív oldalát meg a szőnyeg alá söpörni, mint ha nem is létezne, pedig a beteg emberek védelmében morálisan nem helyes egy másokra ártalmas szer mellett kampányolni.
2022. okt. 31. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
55%

Ne próbáld ki.

Főleg, hagyj fel az ilyen bujtatott propagandával.

2022. okt. 31. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
60%
Maradj inkább a gyógyszereknél. Antidepresszáns ugyanúgy nyugtat.
2022. nov. 1. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!