Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért félek azért, mert...

Miért félek azért, mert egyedül leszek 2 hétig egy kertes házban?

Figyelt kérdés
A szüleim elutaznak, én pedig 2 hétig egyedül maradok. Félek például attól, hogy éjszaka majd kopog valaki az ajtón, vagy valami megmagyarázhatatlan zörejt hallok, és megijedek. Vagy este az ablakból meglátok valakit a kertben, mielőtt lehúznám a redőnyt. Az egyik barátnőm egy éjszaka itt fog majd aludni nálam, de a többi napokon egyedül leszek. Jogos a félelmem? Majd ügyelek rá hogy mindig zárva legyen a kapu és a bejárati ajtó, és éjszakára a szobám ajtaját is be fogom zárni.

2022. okt. 20. 22:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

HÁny éves vagy???


Van mentális betegséged? Szorongás, egyéb más téren is???

2022. okt. 21. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell ehhez betegnek lenni mentálisan.

Mikor nyaralni mentünk, a legtündéribb nagynénémet kértem (volna) meg, hogy jöjjön ide két hétre (friss nyugdíjas volt). Panelban él, mindig is szívesen jött hozzánk, családi ház, szép udvar, parkosított kert. Aztán benyögte, hogy bocsánat, de ő fél családi házban éjjel egyedül, és ezért nem tud jönni.

Nincs ebben semmi szorongás meg betegség.

Sokfélék vagyunk.

Amikor a szüleim nyaralni mentek pl. két hétre, én voltam 24 éves, féltem egyedül otthon, éjjel. Tehát elalvásig volt a legrosszabb, ébredés már jó volt reggel. Általában álomba olvastam magam, derűs, jó könyveket, női magazinokat olvastam, véletlenül sem ijesztőt.

De pl. miután apám meghalt, anyu ott élt még a családi házban egyedül nyolc évig, ő meg egyáltalán nem félt éjszaka, meg sem fordult a fejében ez.

Kérdező, szerintem vagy tévézzél elalvás előtt, vagy olvassál. De ha lehetne, egy rokont, akit szeretsz, vagy egy jóbarátot simán odahívhatsz addig.

2022. okt. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
En az emberektol jobban felek mint a paranormalis dolgoktol. Arra ugyelj,hogy jol belegyen zarva a kapu es az ajto is!! Egyebkent hany eves vagy hogy ilyen hosszu idore egyedul hagynak a szuleid?
2022. okt. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
19 vagyok
2022. okt. 24. 20:28
 15/15 anonim ***** válasza:
Nezd a kedvenc meseidet, filmjeidet, olvass. Nekem ezek szoktak segiteni.
2022. okt. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!