Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mindig ilyen bunkók voltak a...

Mindig ilyen bunkók voltak a nyugdíjasok, vagy csak mostanában?

Figyelt kérdés

A kórházból mentem hazafele busszal, most rakták fel a járógipszet a lábamra. Direkt beálltam korábban a megállóba, hogy biztos legyen hova leülnöm, nem is volt rajtam kívül senki akkor még ott.


Erre minden nyugdíjas később amikor jött a busz, megelőzött, volt aki rálépett a gipszes lábamra, illetve volt egy olyan is, aki áthúzta rajtam a banyatankot, egyik sem esett jól.


Amikor szóltam nekik akkor csak annyit mondtak, hogy miért nem állok a sor legvégére illetve hogy hívjam el a szüleim, hogy vigyenek haza.


2022. okt. 12. 16:10
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
Sok boomer.
2022. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Hugomat mankóval, törött/gipszes lábbal állította fel egyszer a buszon egy ilyen kriptaszokevény. Annak már kb 20 éve. Azóta csak rosszabb lett a világ.
2022. okt. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekkoromban nyuggernapközi közelében laktunk. Nyuggerek ott ültek egész nap, társasoztak vagy mit csináltak, néha elmentek kirándulni. Négykor bezártak, elindultak hazafelé, én is akkor indultam csellóórára. Egy csellistának ugye cipelnie kell a hangszerét, én meg kicsiny lányka voltam, a cselló szinte nagyobb volt nálam. Nyilván leültem a buszon. Úgy kaptam tőlük az ívet, hogy néha rájuk szólt a sofőr, hogy ennyire durván nem kéne egy gyerekkel beszélni.

Ez 30 éve volt.

2022. okt. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
84%
Mindig várjuk, hogy ezek egyszer kihalnak és nyugalom, békesség lesz az ember-ember között, de nem, mindig lesznek újabbak. Talán ha már csak rendszerváltás után születettek vannak életben akkor lecsillapodik ez. Sokszor azt tapasztaltam, hogy csak ezek a vén vérkomcsi, gyári munkás sejhajnyalók a legmegkeseredettebbek és azok viselkednek így, de sokan vannak akik egyszerűen azt kívánják, hogy dögölj meg mert fiatal vagy.
2022. okt. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
24%
Szerintem akik egy elnyomó szoci világban nőttek föl / éltek azok ilyen nagyon megkeseredettek.
2022. okt. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
75%
Mo.-n a társadalom a kb. "Ember embernek farkasa" nem gondolkokoal műödik.
2022. okt. 12. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%
Az én időmben is ilyen bunkók voltak már.
2022. okt. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
48%
Ti is ilyenek lesztek.
2022. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4

a fiatalok között is rengeteg a bunkó.

És te is ilyen leszel.

2022. okt. 16. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!