Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a magyar társadalo...

Szerintetek a magyar társadalom hány százaléka lehet olyan ember, aki meggyőződésből sosem iszik alkoholt? Tényleg egyre népszerűbb ez a fiatalok között?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 18:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%
Ha azt kérdeznéd hogy hány százalék nem rúg be meggyőződésből, akkor nagyobb lenne valamennyivel az arány, de aki soha semmilyen körülmények között nem iszik alkoholt, abból tényleg csak nagyon kevés van. Maximum ex alkoholisták vagy a megszállottan bio/egészséges életmódúak.
2022. jún. 20. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Fogalmam sincs, mert nem ismerem a magyar társadalom minden tagját, de akiket eddig ismertem/ismerek azok közül csak az nem iszik, aki korábban kemény alkoholista volt plusz max 2 aki szinte egyáltalán, a többi mind iszik ki alkalmanként ki kábé állandóan.


De aki meggyőződésből na olyanról még nem is hallottam, csak a neten olvastam de még itt se sokat aztán meg persze ki tudja igaz-e.

2022. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
50%
Itt egy meggyőződéses: hacsak az ellenkezője nem von magával egészségügyi következményeket, akkor elutasítok minden olyan készítményt, ami befolyással lenne az agyamra, megváltoztatná a normál viselkedésemet. Szeretem, ha nálam van a gyeplő. Számomra visszataszító, ha valaki nem ura az elméjének és a testének, csak egy kémiai reakciók által ide-oda rángatott báb. Az ok nélkül röhögcsélő részegektől, spiccesektől égnek áll a hajam.
2022. jún. 20. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Például én sem alkoholizálok, de nem a különféle elveim miatt, hanem azért, mert szimplán nem szeretem az alkohol ízét. Egyébként ez örökletes dolog, például apukám sem szereti. Rajtunk kívül egy volt osztálytársamról (fiú) tudom, hogy nem iszik sosem.
2022. jún. 21. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!