Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek a magyar társadalo...

Szerintetek a magyar társadalom hány százaléka lehet olyan ember, aki meggyőződésből sosem iszik alkoholt? Tényleg egyre népszerűbb ez a fiatalok között?

Figyelt kérdés

2022. jún. 20. 18:20
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
70%
Én csak a saját környezetemet tudom, nagyjából 0%. Van, aki nem iszik, csak nem meggyőződésből.
2022. jún. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok. Pár ismerősöm is van akik sosem isznak.
2022. jún. 20. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszom, meggyőződésből. Amikor kocsmában is ülök nem iszom, meg is tök jól elszorakozom a tobbiekkel.
2022. jún. 20. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%
0,0005%
2022. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk a családban ketten iszunk nagy ritkán alkoholt (születésnap, újév, stb), de akkor is max. egy pohár bor vagy sör. A gyerekeink közül egy szintén ilyen módon fogyasztja, a többi három egyáltalán nem. Ök tiniként kipróbálták, kicsit túl is tolták, ahogy elég gyakori abban a korban, utána pár évig még alklamilag ittak valamennyit, egy idö után meg teljesen elhagyták.
2022. jún. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Az apám azt mondta amikor először ihattam( nem jogilag ), hogy annyit szabad inni ami még az íze végett jólesik és csak mértékkel!
2022. jún. 20. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

Pontos százalékot nem tudok mondani, de az ismerőseimet elnézve nagyon kevés lehet. A környezetemben egyedül én nem fogyasztok alkoholt, néhányan vannak akik szintnén nem innának, csak a barátaik és / vagy a családjaik elvárják tőlük...

A fiatalok között - én is közéjük tartozom, mégis azt kell mondanom - ez egyáltalán nem népszerű.

2022. jún. 20. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Én is ilyen vagyok, de szerintem elég elenyésző százalék gondolkozik hasonlóan. Irodalmi rendezvényen - szóval jórészt introvertált, félénk stréberek között - is sok egyetemista korút láttam, akik valami alkoholos cuccal a poharukban, röhögcsélve hallgatták a könyvbemutatót.
2022. jún. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
81%
Elenyésző. Olyat rengeteget ismerek aki egyáltalán nem iszik, vagy kb szökőévente egyszer, de olyat egyet sem aki ezt valamiféle specifikus meggyőződésből tenné.
2022. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem elég kevés... 5%-ra sem mondanám... de több, mint régen, mert most épp divat bizonyos körökben ez a túltolt egészségmánia, hogy kerüljünk el mindent, ami kicsit is egészségtelen a "guruk" szerint.
2022. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!