Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ha folyamatosan...

Mit tegyek ha folyamatosan szorongok ha nem vagyok a párommal?

Figyelt kérdés

Ez már a második kapcsolatom, amiben ezt látom magamon.

Bárhova megy, vagy nekem kell mennem és külön vagyunk, szorongok és szomorú vagyok. Olyan gondolatok jönnek elő, hogy ha nem ír vagy nincs velem akkor már nem szeret annyira vagy jobb neki nélkülem, stb.


Pontosan tudom hogy ez így nem egészséges, de bárhogy ások le magamba vagy kérek segítséget másoktól, nem tudom miért van. A barátaim eléggé eltűntek mellőlem mióta elköltöztem a szülővárosomból, így kvázi senkim sincsen. Magányos azért nem vagyok a kapcsolat miatt, de a saját magam köre az nincs meg így... talán ez is egy ok lehet.

Akinek hasonló megélése volt, mi segített?


26L


2022. jún. 10. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van nalunk is csak en vagyoka pasi 25/F. Kivancsi lennek a velemenyekre
2022. jún. 10. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem bennetek a rendszerben van a hiba. Én 22 éve költöztem egy másik városba. Csak a barátomat ismertem de akkoriban sokkal könnyebb volt ismerkedni.Sok fiatal esetében tapasztalom ezt a borzasztó fuggest a partol mert egyedül magányosak. Kérdező, első körben munkahelyen /gondolom dolgozol már/ próbálj meg kapcsolatot teremteni az a legegyszerubb.
2022. jún. 12. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!