Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor láttok egy össze-vissza...

Amikor láttok egy össze-vissza tetovált embert, nem olyan mint egy firkafal?

Figyelt kérdés

#tetoválás #firkafal
2022. máj. 11. 20:59
 1/9 anonim ***** válasza:
94%

Nekem nem tetszik, de az ő teste.


Ugyanúgy, amikor azt látom, hogy valaki úgy néz kzimint a bika azzal az orrkarikával középen meg még máshol is piercingjei vannak, nekem nem jön be, de az ő dolga.

2022. máj. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
87%
Nem.
2022. máj. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Persze, hogy az ő dolga, de aki látja biztosan van egy véleménye.
2022. máj. 11. 21:08
 4/9 anonim ***** válasza:
97%
Miért? Ha te látsz egy 150 kilós, zsírzabáló embert, nem olyan mint egy hízós koca?
2022. máj. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem túl esztétikus. Nőkön engem kifejezetten zavar.
2022. máj. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%
Nem.
2022. máj. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
16%
Igen, pontosan olyan. Normális emberek szentélyként tekintenek a testükre. De nem a prolik! Ők szeretik telefirkálni. Odaxarnak a szentély közepére, mert ebben lelik örömük.
2022. máj. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nálunk a Pennyben van pl. egy pénztároscsaj, akinek mindig látom a telefirkált karját. Tele van olyan együgyű ákombákom rajzokkal, amiket kb. egy alsó tagozatos tud rajzolni.
2022. máj. 12. 21:01
 9/9 anonim válasza:
0%
A rajz összetettetsége csak annyit árul el a tetkó viselőjéről hogy mennyi pénze van. De attól még ugyanolyan igénytelen az összes tetkós. Nem számít hogy valaki az óvodai jelét, vagy az Ádám teremtését firkáltatta magára.
2022. máj. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!