Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha ez benne volt a hírekben;...

Ha ez benne volt a hírekben; Április 18-án, húsvét hétfőn mi történt Esztergomban? Milyen baleset történt, ha történt baleset? Ha történt baleset, jól van az illető akivel történt? El t.udnátok kérlek vezetni egy cikkhez, ami erről szól?

Figyelt kérdés

A vasútnál indul egy utca befelé a városba és annak az utcának a végén volt nagyon sok vértócsa a földön. Az baleset volt? Ha igen, akkor milyen baleset volt? Jól van az illető akivel történt?


Gondoltam hátha benne volt a hírekben. Én nem találom és gondoltam, hátha valaki elvezet egy cikkhez amit el tudok olvasni.


2022. ápr. 26. 17:45
 1/8 A kérdező kommentje:
(jobban mondva egy nagy vértócsa és több kicsi vérfolt/apró tócsa)
2022. ápr. 26. 17:46
 2/8 anonim ***** válasza:
53%
Sose értettem, hogy miért érdekes nyámmogni baleseteken, emberi, családi tragédián. Én eleve tiltanám, korlátoznám az ilyen jellegű hírközlést (kegyeleti ill. személyiségi jog) A hírek 90%-a ilyen fosról szól, nem politikáról, gazdasági helyzetről, egyéb közinformációról, és ez gáz. Az oké, ha történik valahol valami kiba nagy tömegbaleset, és arról beszámolnak, hogy 40 percig állt a forgalom az M7-esen valahol, és a szerencsétlenséget ittas vezető okozta, de ennyi.
2022. ápr. 26. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
77%
Erről mindig így gondolkoztam, de talán hozzátartozik az is, hogy a családban történt már hasonló tragédia, és hallgathattuk, nézhettük a hírekben ezerszer, hogy mi történt és micsoda szenzáció.
2022. ápr. 26. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
36%

Gondolkodjunk logikusan: Ha valami nagy baleset/probléma lett volna, arról biztosan beszámoltak volna. Másrészt pedig az ilyen nyomokat el szokták tüntetni a balesetek rendezése után.


Ha törmeléket nem láttál a közelében, akkor biztos nem autóbaleset volt.

2022. ápr. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Utolsó, köszönöm a választ!
2022. ápr. 26. 18:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Ugyanmár, van, hogy egy kerékpáros gázolásról több perces hír megy a tévében helyszíni tudósítás, riport, meg minden, míg hatalmas nemzetközi dolgokat pl. épp csak negyed-, vagy félpercben megemlítik, és nem magyarázzák el.
2022. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7, köszi, ment a zöld
2022. ápr. 26. 18:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!