Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nevet fel néhány ember,...

Miért nevet fel néhány ember, amikor elmondom, hogy elgázolt egy kocsi, amikor atbicajoztam a zebrán? ( A baleset nem miattam jött létre)

Figyelt kérdés
Most ennyire érzéketlenek, vagy zavarba jönnek, mert elképzelhetetlennek tartják, hogy valakivel történhet ilyen? Vagy csak vicces a képzelőerejük? Az ilyenre, hogy kell reagálni? Lehet nem rosszindulatból tették, de én ilyenen nem nevezném soha?

2021. szept. 23. 15:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Zavarukban szerintem.
2021. szept. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
88%
Azt nem tudom miért nevetnek, de a zebrán nem szabad átbicajozni. Tolni kell a bringát.
2021. szept. 23. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
54%

Miért mondod el elsősorban?

Lehet ilyen helyzetekre nem tudnak jól reagálni és nevetnek ezért.

2021. szept. 23. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%

A baleset nem "létrejön", hanem "megtörténik". A zebrán meg tényleg tolni kell a bicajt, csak erre a bringások többsége nagy ívben szarik.

Az is igaz, hogy nem kéne feltétlenül mindenkinek elújságolni az ilyeneket, legalábbis én biztos nem tenném, mert ezek nem túl pozitív élmények.

2021. szept. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
39%
Te erről, honnan tudsz? Velem is volt ilyen…Az autós szabálytalan helyen kanyarodott le, én meg nem szálltam le a zebránál, mikor mentem át a zöld jelzésen. A lábam fájt utána, de nem érzem ettől butusnak magam, hogy erről beszélek.
2021. szept. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Van egy nagy heg a karomon, amiről szoktak kérdezni. Ilyenkor elmondom, mert sikerült feldolgozni évek után, meg szerintem nem baj, ha erről beszél az ember, de hebe-hoba beleakadok ilyenekbe, akik egy pillanatra felnevetnek és nekem nagyon fura ez. Igen, tudok, hogy nem szabad rajtamaradni, de zöld volt a lámpa.
2021. szept. 23. 17:43
 7/11 A kérdező kommentje:
Heg a baleset miatt keletkezett , elég nagy:(
2021. szept. 23. 17:45
 8/11 A kérdező kommentje:
Meg azért szoktak a negatív"elmenyekrol" is beszélni az emberek, nem?
2021. szept. 23. 17:47
 9/11 anonim ***** válasza:
92%

Akkor is át kell tolni, ha zöld a lámpa.

Gondolom azért nevetnek, mert elképzelik a helyzetet.

2021. szept. 23. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Teljesen igaz.
2021. szept. 23. 18:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!