Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az én apám csak ilyen szemét...

Az én apám csak ilyen szemét láda?

Figyelt kérdés

Tényleg egy okos ember, mindenhez konyít, munkába is sikeres....de olyan szinten egoista, nagyképű, haszon leső ember hogy valami hihetetlen.


Egyre jobban idegesít a viselkedése, anyámat szó szerint csak csicskáztatja...mindenkit pattogat maga körül a kaját oda kell neki vinni, saját magát nem szolgálja ki. Ha valaki meghal akkor kb az van hogy miért halt meg? Azért hogy neki rossz kedve legyen?


Még ilyesmi...teljesen ösztön ember, egy normális tanácsa nem volt az életemben felém, csak anyámnak, ilyen a legtöbb apa? Mármint ilyen szinten egoista?


Alig várom hogy el költöztek. 29f


2022. ápr. 16. 21:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Átérzem, bár én 10 évvel fiatalabb vagyok.

Mondjuk 30 évesen eléggé el kell volna költöznöd már.

2022. ápr. 16. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
72%

Most gyűtté kicsit nyafogni majdnem 30 évesen?

KŐTŐZZÉÉÉÉ!!!

2022. ápr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Szerintem minnél hamarabb elkéne költöznöd úgy jobb lenne neked.
2022. ápr. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
69%
29 evesen meg otthon elsz es itt szapulod apadat? Azigen😂😂😂
2022. ápr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
83%

Ócska trollkérdés,provokálásként, estére.

Neked a családi kapcsolatok rovat javasolt, rossz helyre írtad ki a kamukérdésed!

2022. ápr. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Nekem a mostohaapám volt ilyen, főzni, mosni, vasalni lellett rá, takarítani utána, ő annyira volt hajlandó, hogy megmikrózza a tököt amit evett, és ami össze is trutyizta az egész mikrót, de a mikrót már nem pucolta ki maga után. Sokszor a pisáját se húzta le rendesen a wcn maga után...


Ellenben ő elvárta tőlem, hogy minden fürdés után pucoljam ki magam után a kádat Flóraszepttel, mert nem akar valami fertőzést összeszedni, ahogy beül a kádba.


Anyukámmal úgy bánt mint a tárggyal, undorítóan beszélt vele, ráadásul nem egyszer meg is csalta, amikor lebukott, mondta, hogy egy férfitól ne várják el, hogy egy vasat tartson a tűzben.


Tényleg a költötés segített, szerencsére ő költözött el.

2022. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Most eszembe jutott, mikor az egyik filmben a 15 éves srác, mérgesen odavágja a szüleinek, hogy "Alig várom, hogy 35 évesen elköltözzek és megszabaduljak tőletek!" Nem sieti el a dolgokat az biztos.🤷‍♂️
2022. ápr. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
0%
De 29 évesen lehet orvosira jár, nem? Bár nem tudom, hogy ott ált mikor végez valaki, azt tudom, hogy valami 10 évet elvesz az ember életéből.
2022. ápr. 16. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Már nem azért de ha muszáj lett volna már elmehettem volna, nem vagyunk éhezők meg nem 20 négyzet méteren osztozunk mint itt sok válaszoló. Na mondjuk én is tudok egoista lenni :)
2022. ápr. 16. 21:59
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Kócos, orvosi 6 év. (Általános orvosi) Utána már rezidens, de akkor már fizetnek neki.
2022. ápr. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!