Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit lehet kezdeni, mire jó,...

Mit lehet kezdeni, mire jó, ha valaki nagyon hasonlít Johnny Depp-re?

Figyelt kérdés

Egyik haverom/kollégám 25 éves, és valami eszméletlenül hasonlít Johnny Depp-re. Az arca, a testfelépítése, meg tán még a személyisége is hasonló. Mihez lehet kezdeni egy ilyen tulajdonsággal?

Ebből pl lehet pénzt csinálni? Vagy menjen fotózásokra, valami válogatásokra?



2022. márc. 22. 09:46
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Depp is volt anno 25 éves :D
2022. márc. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Könnyebben kap kalóz munkát .
2022. márc. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

#11 de a haverom a konkrétan legjobb korában lévő Johnny Depp-re hasonlít! Nincs ráncosodás, csak az a tekintet, azzal a fejjel😀🤩

Naggyon dúrva kb vele beszélgetni, szinte tényleg olyan, mint ha ő állna ott elöttem.😀

2022. márc. 23. 11:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

#12 a megfejtés, oszoljanak kérem! :)


Szerintem ha jól el is tud játszani szerepeket, lehetne kölyök Depp dublőr múltba révedős jelenetekben. Persze jól kell mozgatnia a száját angolul, meg úgy általában is.

2022. márc. 23. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Fogadjunk, hogy nem, de azért egy próbát megér. Mutatsz róla képet? Persze csak akkor, ha ő is engedi :D
2022. márc. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
Külföldi turisták ha összetévesztik vele, jár az ingyen sör neki :D
2022. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:
100%
A képlet egyszerű, sokat mozogni, tornázni és aztán elmenni Johnny Depp managerjéhez vagy személyesen hozzá, és megmondod hogy a kaszkadőrje akarsz lenni, és ha ügyes vagy jó kis pénzt fognak neked fizetni.
2022. ápr. 23. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem debreceni a srác? És valami szállító cégnél dolgozik/dolgozott? Mert én láttam egyszer egy kb 20 valahány éves pasit tavaly, aki épp az ablakunk előtt parkolt és kézbesített valamit, és lehidaltam, tisztára a fiatal Johnny Deppre hasonlított, nem voltam rest, le is fotóztam xD mondom ezt meg kell örökíteni. Ő meg észre is vette és rázta a fejét xD kiszóltam neki hogy bocsi, csak tökre Johnny Depp vagy xD és mosolyogva mondta, hogy tudja xD


Amúgy szerintem tiktokozhatna vagy valami, ott lehet hamar felkapnák :D

2022. ápr. 24. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
18# Az én Deppem nem tudja ki az a Johnny Depp, vidéki ráadásul, és egy többcsillagos hotelban lakik, véletlen odaadták neki naon olcsón havi bérletre a lakást!🙂😀😅🤣
2022. ápr. 25. 10:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!