Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A kis mellű lànyok mind...

A kis mellű lànyok mind önbizalomhiànyosak?

Figyelt kérdés
Azért mert a nagymellűek hódítanak a mély dekoltázsukkal?

2022. márc. 17. 15:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiszem, hogy mind. De mondjuk én igen :) Bár nem a kis melleim miatt, szerintem normális méretű mellekkel is önbizalomhiányos lennék, nálam fejben van a baj valószínűleg.


"Azért mert a nagymellűek hódítanak a mély dekoltázsukkal?"

Ez a része a kérdésednek meg egyértelmű provokáció, így bátran merem feltételezni, hogy nálad is van valami gond fejben, sajnos. De nyugi, pszichológus tud segíteni, hidd el, tapasztalatból mondom, nem bántani akarlak :)

2022. márc. 17. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
34%
A multkor randiztam egy csajszival,szerintem "A" kosaras,mivel pont tenyérbe illő a melle. Na neki a mindene van, önbizalma is bőven.
2022. márc. 17. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
54%
Az öMbizalomhiányt is a csúnya gonosz férfiJak táplálják a kismellű nőkbe. Jaja, persze! Nem ám a marketing meg a szépségipar! Áááá, ugyan dehogy.
2022. márc. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 Metionin ***** válasza:
100%
Dehogy. A nők viszonylag kis részének függ össze a mellmérete és az önbizalma. Jómagam minimális mellekkel sokáig voltam önbizalomhiányos de ehhez a melleimnek, vagyis a hiányuknak sosem volt köze.
2022. márc. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
36%
24. Pedig a fiúk szokták jelzőket aggatni a kis mellű lányokra. Mikor tiniként még azt gondolják hogy a kicsi nem szép. Később mikor huszonéves lesznek rájönnek ők is hogy azért nem minden szép ami lóg, és sokszor inkább a kicsi a szép, bár ez már ízlés kérdése tudom.
2022. márc. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 Shaddark ***** válasza:
26%

Én még egyetlen nővel sem találkoztam akinek önbizalom hiányt okozott volna.

Ugyanakkor, minden mástól önbizalom hiányos nem túl okos hölgyek szoktak azzal kompenzálni, hogy nagy ciciket csináltatnak maguknak szilikonból.

Ezért gondolhatja a kérdező esetleg amit gondol.

De aki csináltat, annál sem a kis méret okozta ezt, hanem a közeg amiben felnőttek vagy amibe bekerültek. Egy baráti / ismerősi kör váltással jobban jártak volna...

2022. márc. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim válasza:
Imádom a kismellű nőket!
2022. aug. 22. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
38%
Brutális önbizalomhiányom van és erre a kis melleim is rátesznek. Szeretném majd megműttetni, de jelenleg nincs rá pénzem. Persze, az önbizalomhiányom leginkább a "kedves" férfiak megnyilvánulási és a média hatása miatt alakult ki.
2022. dec. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%

Maga a kérdés is eléggé lenéző. Mert az is túlzás amit a kérdező állít. Valószínű egy tini vagy egy olyan fiatal fiú aki az Instán nőtt fel. Pont az ilyen emberek miatt növekszik a lányokban az önbizalomhiány. A másik ok lehet a család szerintem, hogy sok helyen tabu erről beszélni, tiniként meg nem biztos higy tudja az ember hogy mi a normális (később már tudja hogy nincs olyan). Persze a magazinok, Instás képek se segítenek.

28. Ne néz ilyeneket hanem nézz meg pár kate Hudson, Olivia Wilde, Keira Knightly, Zoé Saldana, Charlize Theron, Reese Witherspoon filmet. Vannak emberek akiknek egyszerűen a kis mell áll jól mégha nem is olyan vékonyak mint ők. A megfelő ruha is sokat számít, a kisugárzásrol nem is beszélve.

2022. dec. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
Az enyém nagyon kicsi és én igen rosszul érzem magam miatta pedig eddig senki másnak nem volt vele baja.
márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!