Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A drogosok miért hazudnak...

A drogosok miért hazudnak összevissza meg találnak ki dolgokat ami nem igaz?

Figyelt kérdés
2022. jan. 26. 13:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%

Elment az agyuk...

Beképzelnek dolgokat

De itt is vannak kivételek

2022. jan. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
82%

Nyilván személytől és az aktuális hazugságtól függ.


Pl.:

"nem az enyém!" - azért, hogy ne csukják le

"nem is a Pistiékkel voltam, anyu!" - azért, hogy ne kapjon szobafogságot

"a füves cigi gyógyíccsa a rákot" - azért, mert önigazolást keres

"nem is vagyok függő" - azért, mert lehet hogy ő maga is ezt hiszi

stb.


Mire gondolsz pontosan?

2022. jan. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez csak saját feltételezés:

Ha valaki elkezd hazudozni nehéz leállni. Én beszéltem olyan emberrel, aki először apró dolgokban hazudott, amit nyilván akkor nem tudtam. Aztán egyre nagyobbakban, amiről kiderült, hogy hazugság. Szembesítettem és akkor mondta, hogy egyszerűbb azt mondania ami eszébe jut, konkrétan a szüleinek is mást mond, a barátainak is, mint egy rossz szokás.

Szóval néha elindul a lavina és nem lehet megállítani.

Persze lehet más eset is.

2022. jan. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
86%

Sajnálom, hogy ennél hasznosabb választ nem tudtam adni ennyi infó alapján. Szerettem volna, ezért is írtam példákat. Nem igazán értem, miért nem releváns a válaszom.

(#2)

2022. jan. 26. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%
szerintem a #2 valasz relevans
2022. jan. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
63%
Mondom ha találnék is ilyen cuccot én megsemmísiteném mert bénulás okozz. Remeghet tőle az ember. Sőt leállhat tőle az agy neurológiai központja. Azért hazudnak, mert egyfajta kényszert változást hozott létre reumatológialag. Kényszert vált ki.Hipnotizálódsz. Olyan mintha kisgyerekként hazudsz az édességért, ugyanezt a területét bántja neuronok szállításában és függővé válsz. Leszokni csak kellő elengedéssel lehet. Kihívás érzettel.
2022. jan. 26. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
55%
De lehet külső oka annak amiért dlkezdik, de semmi értelme a megértésekkel és kellő elengedhetetlen érzések hathatós vissza. Igen mindez a hipnotizáció addig kellemes, ameddig a legfájdalmasabb ponton hat . Megsemmisítőleg hat a memóriára.
2022. jan. 26. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%

Ez nem csak a drogosokra igaz.


Nézd meg a Fideszeseket. :D

2022. jan. 26. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Az elérendő egyetlen, rövidtávú cél vezérli szinte minden tettüket: a napi betevő megszerzése (és ennek érdekében képesek egyre lejjebb és lejjebb alacsonyodni). Akik ebből élnek - nem is akár milyen szinten, - azok pont a drogosok gyengeségére építik az üzletüket és leszarják, hogy az ő bizniszükbe mikor, hányan döglenek bele, mert sajnos mindig találnak újabb embert, aki mentálisan gyenge).
2022. jan. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
55%
mert drogosok
2022. jan. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!