Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a megoldás erre az élethely...

Mi a megoldás erre az élethelyzetre? Savanyodás vagy egyedüllét?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

29 éves nő vagyok. 2,5 éve van párom,de haldoklik a kapcsolatunk. Azt hittem révbe értem végre,jön majd a lánykérés,esküvő,gyerekek,megöregszünk,stb.

De ez elveszni látszik. Menthetetlen a kapcsolat és ebben főszerepet játszik hogy nagyon szeretnék még élni,tapasztalni,élményeket szerezni nyilván vele együtt, nem más férfiakkal való kalandozásra vágyok. De a párom 41 éves és nem vágyik már ilyenekre. Egyre többször jutok el oda hogy oké akkor élem a kis világomat majd egyedül. Ez szép és jó lenne,de az évek alatt lemorzsolódtak a barátok vagy már saját családjuk van és nincs idejük,kedvük,lehetőségük velem tombolni vagy világgá menni random. Mi erre a megoldás? Savanyodjak meg a jelenlegi párom mellett? Vagy keressek másik pasit majd idővel? Addig meg legyek egyedül,barátok nélkül?

Mi van ha nem találok normális pasit? Hisz lassan abba a korba érek hogy csak a "defektes" férfiak maradnak szabadon... Én meg úgy érzem lemaradok két oldalról is. Se élni,kalandozni(nem úgy) nincs lehetőségem. Se saját család,gyerek nem valósul meg ha tovább húzom,halasztom. A kettő meg nem fér össze...

Hol a megoldás? Aki volt már ilyen helyzetben hogy talált rá a megfelelő útra?



2022. jan. 23. 14:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Talalj baratokat.(A baratsag klasszikus ertelmeben.) Jarj el veluk biliardozni,setalni,kondiba vagy ahova menni akartok. Nem lehet mindent a pasidra zuditani!
2022. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
4%

Esetleg nőlj fel.

Amikor összejöttél egy 12 évvel idősebb férfival, akkor ezzel számolnod kellett volna, hogy mire 40 lesz neki nyugalomra lesz már szüksége.

2022. jan. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De hol talaljak baratokat ennyi idosen? A munkahelyemen mindenki idosebb,csalados, tehat elfoglalt. Vagy az az egy ket fiatal aki van vagy tul fiatal,vagy nem szimpatikus.

Munkahelyen kivul meg nem nagyon jarok sehova. Javareszt a parom miatt,de egyedul is fura lenne meg oszinten szoval otletem nincs mit kezdhetnek egyedul ahol lehet ismerkedni,baratkozni.

2022. jan. 23. 14:43
 4/6 A kérdező kommentje:
Ismerek jo par 40-es meg 50-es pasit, a kollegaim. De egyiktol sem hallottam meg h a hetvegi program az agyban dogles es telefon nyomkodas egy nyikkanas nelkul...
2022. jan. 23. 14:44
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent meg mikor ossze jottunk a jelenlegi parommal,meg feltem is attol h nem birom majd a tempot mert olyan mozgalmasnak mutatta magat. En meg nem vagyok orokmozgo ugyan,de sokaig ulni sem tudok egyhelyben😆
2022. jan. 23. 14:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Jarj kocogni emberek koze ,kondiba.

Vannak tarsasjatek kavezok! Oda lemegy az enber es beall vmelyik csoportba jatszani.


Sportklubok: pl KSI asztali tenisz vagy barmilyen mas sportaga! Ott a csoport,csatlakozol. Ott meg felveszed oket facebookra vagy instara. Oltozes kozben meg beszelgetsz,ki hova jar szabadidoben!


Van turatarskereso is!


Vannak onkentes szemetgyujto akciok! Csoportosan szedik a szemetwt bizonyos kijelolt helyen.


Milyen varosban elsz? Mert ezek Budapestwn vannak!

2022. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!