Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Öntelt lehettek?

Öntelt lehettek?

Figyelt kérdés

Én egy olyan ember vagyok aki vissza húzódó, és nem tud kapcsolatot kialakítani másokkal.

Viszont valahol mégsem vagyok az, néha ki nyílik a szám és viccesen be szológatok .De már régen szóltam be,mert ràjotttem hogy valaki lehet nem érti a viccet és megbántom. Van egy elviselhetetlen oldalam is . Van egy nagyon kedves oldalam is . Kívülről lehet hogy önteltnek tünhetek,vagy beképzeltnek. Nem tartom magam csúnyának sem szépnek sem hanem àtlagosnak.

Szerintem rossz ember vagyok.

Legalábbis én így érzem



2022. jan. 18. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
43%
Nő vagy?
2022. jan. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen nő vagyok
2022. jan. 18. 18:37
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem ismerünk és ezekre nem is lehet így mit írni, szóval helytálló lehet amiket írsz. Te tudod a tulajdonságaidat.


Ha zavar amilyen vagy, változtass.

2022. jan. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
46%
Akkor változtass... Nem véletlenül nem tudsz kialakítani kapcsolatot másokkal. Senki sem szereti azokat az embereket, akik "viccesen" beszólogatnak másnak. Ami szerinted egy vicc, azzal lehet, hogy másnak romba döntöd az önbizalmát.
2022. jan. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!