Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha filmek miatt kívánok meg...

Ha filmek miatt kívánok meg dolgokat (cigi, sör, whisky), akkor ideggyenge vagyok? (bár végül elmúlik a kínzó hiány)

Figyelt kérdés

Olyan is volt, hogy youtube-on elkezdtem nézni egy versenyevő videóti, ahogy falja a hamburgereket, sült krumplikat, és úgy rákattantam, hogy elkezdtem gyorsétterembe járni. Előtte is voltam néha, de akkor 1-2 hónapig szinte hetente mentem, és csak az okozhatta. Bár még eltartott 1 évig, ha belegondolok, mert olyan helyre is jártam, ahol még drágább volt a hamburger, de mentem, mert különlegesnek tartottam.

Most is nézem a hülye sorozatot, és olyan "szépen" szívják benne a cigit, hogy vennék egy dobozzal és rágyújtanék. Cigarettatárcát nézek neten, hogy mennyibe kerül, mert tölteném bele a cigit egyfajta rituáléként. Amúgy 13 éve nem gyújtottam rá, idén lesz 14. Ugyanebben a sorozatban van a sör és whisky kombinációja is, már számolgattam tegnap, hogy ha vennék 10 sört és 1 liter whisky-t, akkor 10 nap alatt megihatnék 1 sör-1 deci whisky adagot, mint a sorozatban szokták. Szerencsére ez elég drága, ezért még nem tervezek ilyesmit. 8 éve egy másik sorozat miatt még arra is képes voltam, hogy otthonról, vidékről hoztam egy régi sörösrekeszt, kimostam, és azzal mentem sörért, hogy üvegest igyak, abban tároltam, mert jobban nézett ki, mint anélkül/dobozból. És mindig vannak ilyen berögzüléseim, amiket nehezen tudok elengedni, ilyenkor nagyon gyerekesnek érzem magam. Ugyanis gyerekkoromban pl. megnéztem a Space Jam-et, vége volt, megyek át a szobámba és már ugrottam, hogy kosaras leszek. Minden el tudja vinni a gondolataimat, amire ráfüggök.


2022. jan. 4. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem vagy ideggyenge.

Ezek tényleg tök jó dolgok, többet kéne innod.

2022. jan. 5. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

:D :D :D persze, meg cigizzek is


vagy mikor 2017 végén megnéztem A Viszkist, akkor 2018-tól elkezdtem nem viszkizni, de rövidezni minden hétvégén, mert pont volt pár üveggel.

2022. jan. 5. 12:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!