Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Általában jobban érvényesülnek...

Általában jobban érvényesülnek azok, akik aktív társasági életet éltek fiatalabb korukban, vagy nem feltétlenül igaz ez?

Figyelt kérdés
Tehát többre vihetik azok, akik ifjan benne voltak őrültségekben, vagy eljárnak bulikba, vagy közösségi szervezők (pl. diák- vagy hallgatói önkormányzatban). Ők rendszerint rendelkeznek megfelelő kapcsolati hálóval is, akik tudnak egymásnak segíteni?
2021. nov. 25. 18:28
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem igen, nagyobb ismeretséggel könnyebb érvényesülni, több havertól kérhetsz szívességet, több helyre tudnak benyomni, stb.
2021. nov. 25. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az én tapasztalataim szerint igen, én szociálisan kevésbé jó képességű voltam, mások akiknek ez jobban ment, többre vitték az életben, pedig ugyanaz az iskolai végzettségük.


De ez csak bizonyos szakmákban van így.


Ez csak az én tapasztalatam, nem akarok vele megbántani senkit!

2021. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Én még most is eljárok és régen is eljártam ide-oda és hát minden hülyeskbe benne vagyok.

Általában sok hátránya is van, de előnye is, mivel máshogy nem nagyon tud ismerkedni az ember.

2021. nov. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
79%
Én számos előnyét érzem. Nem kifejezetten a kapcsolati háló miatt, mert külföldre költöztem egyetem után. Sokkal inkább az, hogy egy csomó dologban tapasztalatot szereztem.
2021. nov. 25. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

2


Illetve még azt tapasztaltam hogy az ilyen emberek általában extrovertáltak, és bátrabbak, jobban megszokják a változást, jobban alkalmazkodnak.

2021. nov. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
34%
Sztem nem ott van az ok-okozati összefüggés, ahová sejted. Inkább úgy igaz, hogy a pezsgő társasági élet és a sikeresség közös tőről fakadnak: a személyiség bizonyos elemeiből.
2021. nov. 25. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hat eleg nagy elony ha mindenre van haver..
2021. nov. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem igen, könnyebben be tud illeszkedni az illető
2021. dec. 17. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!