Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék megbízni az...

Hogyan tudnék megbízni az emberekben?

Figyelt kérdés

Vagy jobban bizalmat megszavazni nekik.

Azzal nincs probléma ha beszélgetek valakivel, ez a része oké, de honnan tudhatom, hogy nem akarja a fejemet átb****i?

Hogyan bízhatok meg akárkiben?

Akinek volt hasonló problémája, annak hogy sikerült ezt az akadályt leküzdenie?

Előre is köszönöm a segítséget.



2021. nov. 14. 20:06
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Erre semmi garancia nincs. Engem életem szerelme, a másik felem támadott hátba. 3 év után derült ki hogy egy másik nő is van a képben már fél éve... Csak nekem elfelejtett róla szólni. Pedig benne sokkal jobban bíztam mint saját magamban. Azóta nem bízom csak az anyámban és a gyerekemben.
2021. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én szülők hatására vagyok bizalmatlan szinte mindenkivel szemben.

Nem kellemes gyerekként,ha nem bízhatsz senkiben otthon,hogy elmondja másnak(szomszéd,rokon) a dolgaid.

Én úgy csinálom,hogy eleinte(új ismerősnek,kollégának)nem úgy mondok el dolgokat(amiket csak én tudok,és visszaélhetnek vele mások),ahogy van.Ez egy bizalmi teszt.Később ennek függvényében kiszámíthatóbb minden.(persze,akkor is lehet gond,de kisebb eséllyel)

2021. nov. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
27%
Vszinüleg nagy önismeretre vall ez a bizalmatlanságod.
2021. nov. 14. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Jobb, ha nem teszed. tegyél fel kérdéseket, mielőtt cselekszel, ezzel bebiztosítod magadat.
2021. nov. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Utolsó igazad van jól beszélsz.

Belegondolok, hogy mennyi rohadék van.. tényleg jobb résen lenni.

2021. nov. 14. 22:10
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem az érzelmi alapú dolgokat kár erőltetni, ha nem bízol meg valakiben, annak oka van, mondjuk a józan ész.


Önismeretet fejleszd inkább.

2021. nov. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Meg van egy jó könyv, amit még ajánlanék:


Allan Pease: Testbeszéd.

2021. nov. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!