Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szégyen ha fizetős nőkkel...

Szégyen ha fizetős nőkkel kell foglalkoznom? Akik ismernek úgy tudják hogy eljárok ismerkedni ha időm engedi, csak nem kell komoly.

Figyelt kérdés

Kifelé nem mutatom hogy egy elkeseredett csicska vagyok, hiába van autóm, szeretek öltözni, havonta 2x a fodrászt járom, és semmi életem nincsen. A barátságok elkoptak, mindent felülírt a megélhetés, és boldogulás.

Aki tudja milyen a magány annak nem kell leírnom hogy kb akármit csinálsz magaddal akkor is egy nulla vagy a nagy világban. Egyedül hova lehet elmenni, szinte sehova.

Komolyabban edzettem '16-tól de kb 1 éve azt is abbahagytam mert már szerintem lelki beteg is vagyok, és nincs motivációm, nincs kiért csinálni.

Ha épp nem dolgozom van hogy egész nap iszok szinte, van hogy már kihányom, utána megint ráiszok és jó esetben csak másnap kelek fel ha összekapartam magam, sokat is sírok, és az időjárás is lehúzza még a kedvemet.


2021. nov. 8. 18:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%

Az a helyzet, hogy nem nőkkel kellene foglalkoznod, hanem a mentális egészségeddel. Pszichológus első körben.


Az hogy mit mutatsz kifelé az totál irreleváns, senkit nem érdekel.


Meg akarsz gyógyulni vagy sem? Ha igen, akkor sürgősen pszichológus, ha meg nem, akkor majd az idő elrendezi a szénádat.

2021. nov. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Nem hiszek az ilyesmiben, egy beszélgetéstől nem változik semmi.

2021. nov. 8. 18:55
 3/11 anonim ***** válasza:
40%

ilyen szituban ha van rá keret, kimondottan jó ötlet hogy pénzért veszel intimitást.


annyi a fura sztoridban, hogy ilyesmibe mint amiben vagy , az emberek nagyon komoly törések után csöppennek.

pl válás , vagy válás és így az imádott gyermek elvesztése.

de így a semmi miatt megreccsenni azért fura valahol.

de az mindenképpen segíteni fog, ha kefélsz egy jót.

életem minden egyes mélypontjáról egy kiadós és rendes dugás emelt ki.

2021. nov. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
76%
Nem szégyen. Az is egy szolgáltatás, amit igénybe lehet venni.
2021. nov. 8. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy beszélgetéstől nem is változik, de egy hosszabbtávú kezeléstől igen.

Én amikor elkezdtem járni, mindig azon gondolkodtam magamban a beszélgetések alatt hogy ez az ember mennyi baromságot összehord, ennek mi értelme, meg bizonyos témáknál nem értettem hogy ebbe most miért kezdett bele, hiszen tök irreleváns. És tudod mi volt az érdekes? Mindig utána, otthon állt össze a kép. Amikor csak úgy voltam és néztem ki a fejemből, vagy amikor este próbáltam elaludni. Akkor estek le dolgok, hogy mit miért mondott. Hetente egyszer jártam, és egy hét mindig pont elég volt hogy feldolgozzam amikről szó esett, hogy értelmet nyerjenek a szavai.

Nem arról van szó hogy majd a pszichológus megoldja helyetted a problémáidat, de valóban beáll az emberben a változás, ha rádöbbentik dolgokra, meg segítenek neki kibogozni dolgokat.


Mi miatt prostizol? Mi az oka hogy rájuk fordítod az energiáidat olyan nők helyett akiktől sokkal többet kaphatnál? Lelkileg.

Volt már valaha barátnőd?

A barátom anno azért ment el prostihoz kétszer, mert még soha nem volt dolga nőkkel, és totál önbizalomhiányos volt. De ez beindította a dolgokat, máshogy állt saját magához azzal a tudattal hogy már van tapasztalata és meg tud dugni egy nőt. Utána elkezdett csajozni.

A te esetedben mi az oka hogy prostizol? Gondolom neked is jobb lenne ha valaki szeretne, ha valakinek fontos lenne hogy mi van veled, ha lenne kivel programokat szervezni, utazgatni, összebújni.

Még nem csúsztál le, még nem késő. Hagyd abba az önpusztítást, mert kár lenne érted.

2021. nov. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Az nem szégyen, viszont a majdnem mindennap hányásig ivás egyedül sokkal inkább, mert még az egészséged is tönkre vágod. Inkább azzal kéne foglalkozni hogy azt a szenvedélyedet kikúrálni.
2021. nov. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nekem pont elég az is hogy mivel nincs senki akivel dumálhatnék, eljárhatnék ide-oda így a fene elkap.
2021. nov. 8. 19:11
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon sajnálom. Hasonló cipőben járok, csak én nem iszom.
2021. nov. 8. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#5

A magányom miatt kerestem olyan nőt aki szintúgy segítségre szorul csak neki tandíjra kellett a pénz, bérleti díj mellett. Így nem éreztem magam rosszabbul mint ő, úgy fogtam fel hogy kisegítjük egymást. Kétszer is voltam már nála, szeretem a közelségét, csak az a baj hogy amint kilépek az ajtón, jön egy űr megint...

2021. nov. 8. 19:21
 10/11 anonim ***** válasza:
Pont ezért kéne egy olyan nőt keresned aki nem anyagilag van megszorulva, hanem lelkileg, ahogy te is.
2021. nov. 8. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!