Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van ha nem tudom leszarni,...

Mi van ha nem tudom leszarni, hogy mit gondol más rólam és álladnóan ezzel vagyok elfoglalva? Pont emiatt nem bírnak annyira, mert ez foglalkoztat és tudom, hogy nem gondolnal rólam jót

Figyelt kérdés
2021. nov. 6. 00:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az van, hogy csak magaddal vagy elfoglalva és nem veszed észre, hogy nem körülötted forog a világ. Az önbizalomhiányod/megfelelési kényszered alatt valójában rémesen beszűkült látókör és egoista felfogás lappang. Lépj túl magadon.
2021. nov. 6. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hogy érted a beszukult latokort?
2021. nov. 6. 01:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hogy nem látsz tovább az orrodnál, nem gondolsz bele abba, hogy még ha valaki mondjuk tényleg nincs jó véleménnyel rólad, az sem azt jelenti, hogy a nap 24 órájában te jársz a fejében és aktívan "nem gondol rólad jót". Hidd el, annyira azért nem érdeklik az embereket mások, el van foglalva mindenki a saját életével. Neked is jó lenne, ha keresnél valami hobbit, ami leköt, és akkor kevesebb időd maradna ilyeneket túlspilázni.
2021. nov. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
sokat bantottak regebben esetleg? lehet hogy a multbol van valami kis seb pl beszoltak vagy ilyenek, es megragadt nagyon benned
2021. nov. 6. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Üdvözöllek az én komfortzónámban,kezet foghatunk
2021. dec. 18. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!