Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi bajotok az oroszokkal...

Mi bajotok az oroszokkal ukránokkal miért nézitek levetítek meg őket?

Figyelt kérdés
2021. nov. 5. 20:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Nem teszek én ilyet.
2021. nov. 5. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon kedvelem mindkét népet.
2021. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Csak az ukrán politikát vetem meg ahogy qrválkodnak a nyugattal. Az oroszokkal semmi bajom.


A NATO-naknis csak az a baja velük, hogy túl közel tették az országukat a nato támaszpontokhoz. :)

2021. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Én a hármashoz hasonlóan nagyon szeretem Oroszországot, történelmi okokból is rendkívül szimpatizálok velük - ugye ez magyar indentitás része is, mert hát ismerjük a múltat -, illetve a társadalompolitikájuk is rendkívül tetszik, igazi demokratikus jogállam, számos újságíró, sőt még a Sputnik V néhai kutató vegyésze is tudna erről mesélni. Kifejezetten jónak tartom még az emlékezetpolitikájukat, illetve a resztalinizációt.


Viccet félre téve ezek a dolgok nem számítanak, erkölcs úgysincs, minden relatív, Amerikában pedig verik a négerek. De Vlagyimir Vlagyimirovics a bizánci császárok szakrális reinkarnációja megvédelmezi a keresztény kultúrát a libernyák fertőtől és a hedonista Coca Cola mámortól, ami nyugaton zajlik...


A maláj gépek meg csak ne sértsék, ennek a drága országnak a légterét, vita lezárva na...

2021. nov. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem semmi! Egyszerűen divat őket szélesebb körben "utálni", - de sok sötét gyalogot ha megkérdeznél arról, hogy miért gyűlöli őket, nem tudna értelmes választ adni vagy az lenne a "szint", hogy "Azé'me a Tót Ottó is utájjja!" -Karrier! :D
2021. nov. 5. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
78%

4: annyi, hogy nem keverem össze a szovjetekkel. Őket utáltam, hogy magyarországon állomásoztak.


Viszont talkoztam németországban eleget lengyellel, orosszal. Az ororszok fafejűbbek voltak de egyenesebbek. Röviden ennyi volt a tapasztalatom.

2021. nov. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ukránokkal dolgozunk, sok a külföldi munkavállaló, a cég nagyon őket akarja ide. Volt aki utáltam mert nem dolgozott. Van aki mint a gép. Van olyan ukrán kolléga aki szívat állandóan ahogy tud, mivel nem nagyon tud magyarul... De azért rafináltak némelyik, mert volt olyan nő aki nem mondta hogy tud magyarul, aztán egyszer csak megszólalt úgy. Csak lestünk.

Először nem tetszett a dolog, mert ők kapnak kaját, mi nekünk semmit nem ad a cég. De másrészt nem irigylem őket, mert 12eznek hétfőtől péntekig a 3 műszakos csoportban lévők.

Jól kicsesznek velük azért úgy.

2021. nov. 8. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Engem Németországban néztek már orosznak, aztán vette a lapot, hogy nem az vagyok, de ezért nem különböztettek meg. Van orosz ismerősöm, aki csodaszépen beszél magyarul és bár eléggé megkopott a kapcsolat, de annak idején kedveltem. Okos, jópofa srác volt. Szerintem elég nehéz nyelv az orosz, így részben az egymás megértése miatt adódhatnak konfliktusok. Részben pedig azért, mert más elveket vall,nem NATO tag. Az ukránokkal kevesebb kapcsolatom volt eddig. A média többségében a kárpátaljai magyarsággal kapcsolatban hozza szóba, hogy nyírbálják az ottaniak alapvető jogait.Gyakorlatilag középiskolában az egyik tornatanárunk félig ukrán volt, de emiatt semmilyen megkülönböztetést nem szenvedett itt. Nővérem főnöke szintén ukrán egy nagyvállalatnál, de angolul csodaszépen megértik egymást. Szóval se rosszat, se jót nem tudok rájuk mondani. Aki szeretne beilleszkedik.
2021. nov. 8. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szeretem az oroszokat, ukránokat, csak már budapest fele lakossága belőlük áll.
2021. nov. 9. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
88%
Ami nem is baj, jöhetnek kínaiak is, egyedül szerintem csak a muszlimok és négerek a rendbontóak. Az ilyen allah imádó idióták közveszélyesek, meg a másik a black lives matteres baromság.
2021. nov. 9. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!